Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uz biedrības nama pasākumiem biļetes vairs nav tālu jāmeklē


atlikušas 250 zīmes


Uz biedrības nama pasākumiem biļetes vairs nav tālu jāmeklē (4)

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 23. janvārī, 2019 | BIRKAS: Latviešu biedrības nams , Kurzeme , Biļešu paradīze , Baiba Kļava , TMKC
Izdrukāt Ziņot

Beidzot atrisinājies jautājums par biļešu iegādi uz Latviešu biedrības namā notiekošajiem sarīkojumiem, un apmeklētājiem vairs nav jāskrien uz teātri, "Ostmalu" vai "Lielo dzintaru".

Kā portālu irliepaja.lv informēja SIA "Liepājas Latviešu biedrības nams" sabiedrisko attiecību speciāliste

Simona Puiga, uz Biedrības nama organizētajiem pasākumiem biļetes iespējams iegādāties Biedrības nama infocentrā, tā darba laiks ir no pulksten 9 līdz 16.

Savukārt biļetes uz Biedrības namā mītošā Tautas mākslas un kultūras centra pasākumiem, kas, pēc centra direktores Baibas Kļavas sacītā, notiek ne tikai Latviešu biedrības namā, bet arī Olimpiskajā centrā, "Lielajā dzintarā" un citur, tāpat kā iepriekš nopērkamas visās "Biļešu Paradīzes" kasēs. Latviešu biedrības namā gan kases nav, taču tā darbu sākusi pavisam netālu – tirdzniecības namā "Kurzeme".

irliepaja.lv informēja "Biļešu paradīzes" klientu apkalpošanas dienests, "no piektdienas, 18. janvāra TN "Kurzeme", tik tuvu, cik vien iespējams Liepājas latviešu biedrības namam, savu darbu sākusi jauna "Biļešu paradīzes" kase". "Biļešu paradīzes" klientu apkalpošanas dienests cer, ka tas atrisinās neērtības, kas saistītas ar kases slēgšanu biedrības namā. "Biļešu paradīze" atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Sludinājums

Dakteris sauc
07:31 | 24/01/19
ZIŅOT
(-6)
(2)
+

Kļavai lielummānija? Kundzīte, paskaties spogulī uz sevi un paškritiski beidzot novērtē gan sevi, gan savus kolektīvus. Atradusies baigā primadonna- patiesībā ir liela histēriķe un intrigante.

Intrigas
10:06 | 24/01/19
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Kāds te sakars ar Kļavu?! Nu jau gan..

Urrā!
16:41 | 24/01/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Pirmkārt, ir Liepājas Latviešu biedrības nams, ne Biedrības nams.
Otrkārt, LBN notiek ne tikai LTMKC rīkotie pasākumi, bet arī viesizrādes un vieskoncerti no visas Latvijas n-tajiem rīkotājiem.
Bet paldies, ka pateicoties ažiotāžai, "Kurzemē" tagad ir arī "Biļešu paradīze", jo mums, apmeklētājiem, tiešām ir vienalga, kurš tās biļetes tirgo, galvenais, ka tās var nopirkt pasākuma norises vietā. Lai dzīvo lielveikali!

Nora
01:25 | 25/01/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Precīzi!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki