Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uz Liepāju izvējoties aicinās septiņi pilsētas vēstneši


atlikušas 250 zīmes


Uz Liepāju izvējoties aicinās septiņi pilsētas vēstneši (11) Liepājas vēstnešu prezentēšanas pasākums Nacionālajā bibliotēkā

Izdrukāt Ziņot
FOTO: K.Volkovskis

Trešdien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika iepazīstināšana ar Liepājas jaunās vasaras sezonas aktualitātēm un paziņoti arī tie septiņi liepājnieki, kuri kļuvuši par Liepājas vēstnešiem.

Viņi aicinās viesus no visas Latvijas izbaudīt nedēļas nogali vēju pilsētā, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Liepājas pilsēta jau sākusi jauno pilsētas reklāmas kampaņu un ikvienam Latvijas iedzīvotājam piedāvā iespēju atbraukt ciemos pie īstiem liepājniekiem un pavadīt neaizmirstamu nedēļas nogali Liepājā.

Kopumā Liepāju klātienē izrādīs 7 liepājnieki: Marta Toode-Pusaudze un Vairis Pusaudzis parādīs aktīvās atpūtas iespējas vēju pilsētā, Ralfs Jēkabsons atklās Liepāju no jauna, Monta Glumane sarūpēs neaizmirstamu nedēļas nogali ar draudzenēm, Inguna Eņģele iepazīstinās ar Liepājas kultūras dārgumiem, Andris Lanka ar ģimeni ielūgs uz aizraujošu nedēļas nogali, Kristiāna Bumbiere parādīs labāko, ko jaunieši var darīt mūsu pilsētā un Annija Vētra un Oskars Tērauds atklās Liepājas sportiskāko pusi.

Atbilstošākos vēstnešus izvēlējās žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Liepājas pilsētas izpilddirektors Ronalds Fricbergs, SIA "Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs" vadītāja Inta Šoriņa, dziesminiece un režisore Maija Kalniņa, pasākumu rīkotāja un jaunā liepājniece Sindija Vilde un Liepājas pilsētas sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja Zita Lazdāne.

Pieteikuma anketa un paplašinātāka informācija par Liepājas vēstnešiem pieejama šeit: www.ej.uz/izvejojies. Pieteikumus var iesniegt līdz 3. maijam.

Pieteikties atpūtai Liepājā var piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta. Katrs vēstnesis kopā ar Liepājas pilsētas pārstāvjiem izvēlēsies piemērotāko viesi.

Liepājas pilsēta ir pārliecināta, ka vislabāk vēju pilsētu izrādīt viesiem var paši liepājnieki, tādēļ jaunajā tūrisma sezonā Liepājas pilsēta aicināja iesaistīties iedzīvotājus, kuri gatavi iepazīstināt viesus ar labākajām atpūtas un izklaides iespējām pilsētā. Februāra sākumā tika izsludināta vēstnešu pieteikšanās, iedzīvotāju interese bija liela - kopumā divu nedēļu laikā saņemti 84 pieteikumi un žūrijas komisija klātienē tikās ar 15 pretendentiem, lai 7 no viņiem sniegtu iespēju kļūt par Liepājas vēstnešiem un jaunajā tūrisma sezonā.

Kopumā Liepājas pilsēta vasaras un rudens sezonā kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta.

Liepājnieki - vēstneši trīs dienu garumā pilsētas viesus iepazīstinās ar plašo atpūtas piedāvājumu un parādīs labāko, ko iespējams darīt nedēļas nogalē Liepājā. Liepājas pilsēta kopā ar tūrisma uzņēmējiem viesiem nodrošinās naktsmājas, ēdināšanas iespējas un segs ieejas maksu apskates objektos vai pasākumos.Attēli:

Sludinājums

interesanti
15:27 | 10/04/19
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Starp vēstnešiem ir Eņģele un Tērauds. Domē par pr cilvēkiem strādā Eņģele un Tērauda. Sakritība vai radniecība?

Daiņukas
22:48 | 10/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Eņģele par Eņģeli kļuva nesen apprecoties un no Rīgas pārceļoties uz Liepāju.

Positive
20:45 | 10/04/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

:))) tici man, absolūti nekādas radniecības!

Kāpēc
16:27 | 10/04/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

tādi mazpazīstami tie vēstneši?

Vivita Lazda Āne
20:17 | 10/04/19
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Laika jāpatīra tie seska smirdīgie staļļi!

Fruktis
21:16 | 10/04/19
ZIŅOT
(-6)
(4)
+

Labais. Laba ideja.

kukūZ
22:51 | 10/04/19
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Ideja pilnīgs sviests kā tērēt mūsu nodokļu naudu, lai kāds uz mūsu rēķina izklaidētos. Tūristus aicina, lai viņi šurp atved naudu, nevis tērē to, ko jāiegulda liepājniekos.

09:39 | 11/04/19
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Jo tālāk,jo trakāk.aicinās uz Līvas ciema svētkiem?aicinās pastaigāt pa parku,aicinās apmeklēt jūrā sakritušos fortus?ja izsludinātu stipendiju konkursu talantīgiem Liepājas studentiem,viņi sarakstīs un izdomās daudz jauna un nebūs jāmaksā lielā nauda tādam faļšam.

tā ir
10:40 | 11/04/19
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

No merķa auditorijas skata punkta pilnigi vienalga kas iznes info., tad labāk tiešām atpazīstamām personībam labāk uzticētu šo misiju. Ņemšanās ņemšanās pēc izskatās !

Zieds
11:34 | 11/04/19
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Apnicis visur redzēt vienas un tās pašas sejas. Šī ideja ir lieliska tieši ar to, ka sniedza iespēju ikvienam, pat nezināmam liepājniekam piedalīties un kļūt par vēstnesi, Lieliska ideja...

Teiksma
00:52 | 12/04/19
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Ideja NAV lieliska, vienkārši pārgudrītes kundzei beigušās idejas. Bezjēdzīgs pasākums. Piekrītu, ka ņemšanās ņemšanās pēc.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki