Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uz Ziemassvētkiem aicina arī Rūķupes rūķi


atlikušas 250 zīmes


Uz Ziemassvētkiem aicina arī Rūķupes rūķi

Autors: Rūķupes Rūķi
Ceturtdienā, 10. decembrī, 2015 | BIRKAS: Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Ziemassvētku vecītis un Rūķupes Rūķi aicina sajust un izbaudīt savādāku Ziemassvētku sajūtu. Ziemassvētki ir ne tikai laiks,kad saņemt, bet kad kopā būt un rast dāvināšanas prieku.

19. decembrī pulksten 11, 14 un 17 un 20.decembrī pulksten 11 un 14 notiks Ziemassvētki Rūķupē! Lielas un mazas Rūķu meistarotavas (kopā ar rūķiem no Rīgas un tuvākās apkārtnes), lielisko darbu iegrāmatošana, Lonijas lellīšu izstāde, zāļu tēja un tikšanās ar pašu RūķRūķi Ziemassvētku vecīti. Turpat varēs samīļot arī viņa draugu poniju Kriksi. Rūķupiešu īpašai viesis būs kalējs Vilis Dravnieks, kurš ļaus ikvienam iemēģināt roku dzelzs kalšanā. Runā, ka katrs pats savs laimes kalējs, atbrauc un noskaidro kā ir ar Tevi!

Par atsevišķu samaksu – vizināšanās haskiju pajūgā (10 eiro par braucienu), vēderprieki. Kā arī par simbolisku samaksu būs iespēja nosūtīt īpašās Rūķupes pastkartes.

Iepriekš pieteikšanās (29400470), ja vēlaties saņemt saldu pārsteigumu no vecīša!

19.decembrī no pulksten 18 Sajūtu tekstūra jeb Savādāki Ziemassvētki. Iespēja apstāties, ieklausīties, ieelpot. Īpašie viesi TDA "Rucavietis". Ap pulksten 19 iespēja izpērties Egļu pirtī. Līdzi ņem savu lukturīti vai burkturīti.

Ieejas maksa pasākumos 3 eiro (plus 3 eiro, ja vēlies saldu dāvanu no Ziemassvētku vecīša) vai 10 eiro no mašīnas. Arī šogad daļa no ieejas maksas tiks ziedota kādam no ziedot.lv projektiem.

Ģērbieties silti, jo visi pasākumi notie brīvā dabā!

Kā ierasts vecīts un viņa uzticamie draugi Rūķi aicina piedalīties akcijā "Piepildīsim Lielo Dāvanu maisu"! Sarūpētās Dāvanas Jums būs iespēja atstāt lielajā Dāvanu lādē Rūķupes KomandCentrā, lai vēlāk Vecītis ar Rūķiem tās nogādātu ģimenēm, kurām Jūsu atbalsts un dāsnums tik ļoti nepieciešams svētku sajūtai un Sirdspriekam. Lielajā Dāvanu maisā mēs labprāt saliktu mājās gatavotus ievārījumus, no sirds veidotus rokdarbus, saldus iepriecinājumus glītā saiņojumā. Pamazām izzinot dāvanu saņēmēju vajadzības, esam noskaidrojuši, ka daudzās mājās priecātos par gultas veļu, dvieļiem, apaviem, grāmatām, jo īpaši spēlēm bērniem. Nozīme nav naudas ieguldījumam, bet labajām domām un sirds siltumam.

Sīkāka informācija www.ziemupe.ciemos.lv

Draugi: biedrība "Ziemupīte", SIA "Karameļu darbnīca", Latvijas Pasts, Saldus Pārtikas kombināts.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki