Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vairāk atvieglojumu politiski represētajiem un černobiliešiem


atlikušas 250 zīmes


Vairāk atvieglojumu politiski represētajiem un černobiliešiem (1)

Ceturtdienā, 14. decembrī, 2017 | BIRKAS: sabiedriskais transports , Jaunais gads , represētie , Černobiļa
Izdrukāt Ziņot

Vairākām iedzīvotāju grupām ar domes lēmumu no 50% uz 100% palielināts atvieglojumu apmērs braukšanas maksai sabiedriskajā transportā.

Minētos atvieglojumus varēs saņemt politiski represētās personas, kuras ir nestrādājoši pensionāri, Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieki un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas rezultātā cietušās personas, kā arī bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni, kuri ir ārpusģimenes aprūpē, informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Lēmums par atvieglojumu palielināšanu noteiktām sabiedrības grupām, izdarot grozījumus Liepājas pilsētas domes 2015.gada 16.aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 11 "Braukšanas maksas atvieglojumi Liepājas pilsētas sabiedriskajā transportā", pieņemts Liepājas domes sēdē 14.decembrī. Grozījumi saistošajos noteikumos stāsies spēkā pēc saskaņošanas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā un publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", kā arī pašvaldības mājas lapā.

Atvieglojumus 100% apmērā varēs iegūt bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni arī pēc ārpusģimenes aprūpes beigšanās līdz 24 gadu vecumam, ja viņi nepārtraukti klātienē turpinās iegūt pamatizglītību, vidējo izglītību vai augstāko izglītību un sekmīgi apgūs mācību procesu.

Pēc grozījumu stāšanās spēkā sabiedriskā transporta braukšanas maksas atvieglojumu abonementa biļetei 100% apmērā saņēmēju skaits palielināsies par aptuveni 358 personām.

Papildus saistošo noteikumu grozījumos ir precizēti braukšanas maksas atvieglojumi pilsētas iedzīvotājiem Jaunā gada naktī. Kā katru gadu 31.decembrī sabiedriskais transports Liepājā ir bez maksas. Saistošo noteikumu grozījumi noteiks, ka 31.decembrī 100% braukšanas maksas atvieglojumi būs spēkā līdz 1.janvāra pulksten 6 rītā, lai iedzīvotāji pēc Jaunā gada salūta ērti varētu nokļūt mājās.

Sabiedriskā transporta pakalpojumu likuma 14.panta trešā daļa nosaka, ka pašvaldībām ir tiesības noteikt braukšanas maksas atvieglojumus savā administratīvajā teritorijā, ja ar šo braukšanas maksas atvieglojumu noteikšanu pārvadātājam radītos zaudējumus pilnībā kompensē no pašvaldības budžeta.


Sludinājums

Maitre Tossa
15:37 | 15/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Meilleur voyant maître marabout Tossa

le mystique, le genie du golfe du benin, de toute l'Afrique,
de l’inde et du moyen orient fait des miracles et des meiveilles.il peut vous aider partout, où que vous soyez, en europe ou ailleurs, dans tous les domaines comme – amour – tendresse – fidélité conjugale – retour de l’être aimé – rencontre d’un
nouvel amour. – argent – chance aux jeux – trouver du travail – examens –
réussite dans la vie professionnelle. – protection contre le danger –
désenvoûtement – impuissance sexuelle – guéri les maladies inconnues,etc…
Travail sérieux,efficace et rapide, facilité de paiement.

Discrétion assurée,travail aussi par correspondance et par téléphone

CONTACT:
E-mail: maraboutvaudou02@gmail.com
SiteWeb: www.marabout-vaudou-retour-affectif.com/
https://maraboutvaudourapide.wixsite.com/occulte
Tél: +229 97 63 86 57

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki