Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Valērijs Agešins tomēr kandidēs Saeimas vēlēšanās


atlikušas 250 zīmes


Valērijs Agešins tomēr kandidēs Saeimas vēlēšanās (20)

Otrdienā, 29. maijā, 2018 | BIRKAS: Valērijs Agešins , Dome , Saeima , vēlēšanas
Izdrukāt Ziņot
Valērijs Agešins Liepājas domes sēdē.
Valērijs Agešins Liepājas domes sēdē.
FOTO: Modris Helds

Liepājas domes opozīcijas deputāts Valērijs Agešins nolēmis kandidēt oktobrī gaidāmajās 13.Saeimas vēlēšanās partijas "Saskaņa" Kurzemes vēlēšanu apgabala sarakstā.

To aģentūrai LETA apstiprināja politiķis.

Agešins šādu lēmumu esot pieņēmis pēc vairāku mēnešu pārdomām, jo secinājis, ka, ievēlēšanas gadījumā atgriežoties Saeimā, viņš Liepājas un visas Latvijas labā varēšot paveikt vairāk, nekā esot Liepājas domes opozīcijā, kuras priekšlikumus domes koalīcija daudzos gadījumos ignorējot un bloķējot. Tāpat politiķis nedomā, ka ar šādu soli būtu pievīlis Liepājas vēlētājus, kuri par viņu balsoja pašvaldību vēlēšanās.

"Pērn bija lieliska iespēja izmainīt dzīvi Liepājā. Mūsu komanda cīnījās par to, bet citas partijas šo iespēju samainīja pret krēsliem un siltām vietiņām," pauda Agešins.

Lai gan "Saskaņa" palikusi domes opozīcijā, tā aktīvi cenšoties virzīt savas iniciatīvas, tomēr ļoti daudzos gadījumos "Saskaņas" priekšlikumi tiekot ignorēti un bloķēti. Lai gan dažas "Saskaņas" iniciatīvas esot izdevies īstenot, piemēram, nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidatoriem un novirzīts papildu finansējums atsevišķu skolu ārpusstundu nodarbībām, tomēr "Saskaņas" galvenās stratēģiskās iniciatīvas, piemēram, bezmaksas sabiedriskais transports visiem pensionāriem, tiek bloķētas, norādīja Agešins.

"Šādos apstākļos strādājot Liepājas domes opozīcijā, varu izmantot tikai kādu vienu desmito daļu sava potenciāla. Es tā neesmu pieradis strādāt. Konsultējoties ar vairākiem simtiem liepājnieku, vairākus mēnešus izvērtēju divas iespējas – turpināt cīnīties ar koalīciju Liepājas domē, kur varu minimāli ietekmēt procesu, vai strādāt valsts līmenī ar daudz lielākām iespējām palīdzēt Liepājai un visai Latvijai," sacīja Agešins, skaidrojot, kā nonācis līdz lēmumam kandidēt Saeimas vēlēšanās.

Vaicāts, vai "Saskaņas" deputātiem savu iniciatīvu virzīšana Liepājas domē nebūs vēl vairāk apgrūtināta, ja Agešins atgriezīsies parlamentā, politiķis norādīja, ka negrasoties pamest savus kolēģus Liepājā.

"Ievēlēšanas gadījumā es neplānoju dzīvot Rīgā. Dzīvošu Liepājā un strādāšu divās frontēs – gan parlamentā, gan ciešā sazobē ar saviem kolēģiem Liepājā," sacīja Agešins.

Visticamāk, Agešins būs "Saskaņas" Kurzemes vēlēšanu apgabala saraksta "lokomotīve", taču par to vēl tikšot lemts partijas valdē un partijas domē jūnijā.

Kā ziņots, pērn jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās Liepājas domē sešas deputātu vietas ieguvusi Liepājas partija, piecu mandātus – Latvijas Reģionu apvienība (LRA), bet četrus mandātus – "Saskaņa". Lai gan sākotnēji sarunas par iespējamu koalīcijas veidošanu notika starp LRA un "Saskaņu", neizslēdzot iespēju atstāt opozīcijā Liepājas mēra Ulda Seska pārstāvēto Liepājas partiju, tomēr rezultātā par koalīcijas veidošanu tomēr vienojās LRA un Liepājas partija, bet "Saskaņa" palika opozīcijā.

Agešins, komentējot šādu sarunu iznākumu, iepriekš solīja, ka "Saskaņas" deputāti Liepājas domē strādās "niknā opozīcijā". Par Liepājas mēru tika pārvēlēts līdzšinējais pilsētas vadītājs Uldis Sesks (Liepājas partija), taču koalīcijas vienošanās paredz, ka 2018.gada rudenī savu mēra amata kandidātu virzīs LRA.

Agešins bijis vairāku Saeimas sasaukumu deputāts. 2017.gadā viņš piedalījās Liepājas domes vēlēšanās un tika izvirzīts par "Saskaņas" Liepājas mēra amata kandidātu.


Sludinājums

skaidrs
11:27 | 29/05/18
ZIŅOT
(-10)
(12)
+

Sesks to zināja un tāpēc nobijās kandidēt Saeimas vēlēšanās.

uz priekšu!
11:30 | 29/05/18
ZIŅOT
(-25)
(13)
+

Ceru, ka Agešinam izdosies! Lai veicas!

Gabriela
11:40 | 29/05/18
ZIŅOT
(-24)
(12)
+

Skaidrs, ka Saeimā Agešina k-gs varēs iedzīvotāju labā izdarīt daudz vairāk nekā tagad.

Juhans
12:03 | 29/05/18
ZIŅOT
(-20)
(10)
+

Ļoti labs cilveks. Lai veicas!

Vafele
12:07 | 29/05/18
ZIŅOT
(-16)
(9)
+

Izsvērts un pareizs lēmums. Viņam vispār nevajadzēja iet prom no Saeimas.

Wannabe saskaņas useful idiot
13:16 | 29/05/18
ZIŅOT
(-4)
(15)
+

Viņš ir mūsu glābējs, viņš ir Mesija, lai dzīvo Valērija kungs, mēs par jums, tikai jūs mūs variet vest kalnā un tikai jūs variet viens gāzt kalnus! Neviens tā nepilda savus solījumus kā Valērija kungs.
[vēl kaut ko jāpieraksta, vai būs jau labi izlaizīts? Tagad mani var arī ieskaitīt jūsu rindās? ]

L.Grantiņš LRTT
13:35 | 29/05/18
ZIŅOT
(-13)
(6)
+

Kadēļ par šo žīda sūdu, okupantu un kriminālelementu šai vietnei bija jāpiemin ? Tāpēc, ka šīs vietnes īpašnieks ir tik pat krimināls kā Agēšins. Un kādi žīdu troļļi- ši noziedznieka slavinātāji uzradušies !!! Lai nopūst mēle tam, kurš šo latviešu nīdēju- mēslu primāta fasējumā, slavē... !

Grantiņam
07:48 | 30/05/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Es saprotu, ka esi tik slims, ka pats to nesaproti.

Andris Lagzdiņš
17:11 | 29/05/18
ZIŅOT
(-5)
(1)
+

EI TU DIRST, NEDAPISTAIS KROPLI!

100gadi
15:23 | 29/05/18
ZIŅOT
(-7)
(8)
+

Paldies Dievam, ka Agešins taisās uz Saeimu! Tam dārzenim Miloslavskim nav ko darīt tur, ne lasīt, ne runāt, ne domāt nemāk. Kauns par viņu. Agešina kungs, uz priekšu!

Nav slikts
15:42 | 29/05/18
ZIŅOT
(-14)
(8)
+

Vienmēr krievu tautības cilvēks Latvijā būs slikts! Vienmēr! Tas pats ar Agešinu! Viņš taisa labas lietas - un tas nav vajadzīgs nevienām! Ja viņš kaut ko nav izdarījis, tad viņš ir slikts! Agešins neko nevienam nesolījis - cik atceros! Ja jūs dzirdāt, tikai ko jums vajag, tad tās ir jūsu problēmas, nevis Agešins vainīgs!

Andris Lagzdiņš
17:12 | 29/05/18
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

Kur ir uzskaitīts tas izdarītais? Starp to žurnaļugas pļutku kautkā nevaru salasīt.

Stratēģiskās iniciatīvas???
18:57 | 29/05/18
ZIŅOT
(-3)
(15)
+

Smiekli nāk lasīt Agesina komentārus: " Mūsu galvenās stratēģiskās iniciatīvas ir iedot bezmaksas transportu visiem pensionāriem". Laikam pie šīs ģenialās stratēģijas izstradāšanas bija jastrādā Saskaņas gudrākajām galvām un vairākus gadus! ))) Labāk būtu piedāvājuši ko jēdzīgu - kā pilsētai nopelnīt naudu, atrast kādu investoru, ko konkreti izdarīt, lai cilvēki nebrauc prom utt. Nevis tikai tukši runāt. Tāpēc laikam visi viņu bezjēdzīgie priekšlikumi netiek ņemti vērā.

Zakis
19:12 | 29/05/18
ZIŅOT
(-11)
(8)
+

Domes koalīcijā sēž korumpētā mafija, kas viens otro aizstāv, lai tikai nogriezt lielāku gabalu. Liekulīgs Vilnītis nekad nebūs mērs, Sesks nekad nedos viņam savu vietiņu. Un tie abi draudziņi nedos Agešinam normāli strādāt. Tikai Saeimā viņš varēs kaut ko panākt. Lai izdodas!

Wannabe saskaņas useful idiot
20:00 | 29/05/18
ZIŅOT
(-6)
(16)
+

baigi daudz viņš Saeimā bija panācis pa tiem m-tiem sasaukumiem? Nesmīdini, fona un visa kā cita taisītājs :)

Dārznieks
23:15 | 29/05/18
ZIŅOT
(-4)
(6)
+

Agešins ir daudz reiz labāk, nekā dārzenis Miloslavskis, kurš pat lasīt nemāk!

Emma
00:00 | 30/05/18
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Tukša muca tālu skan !

dakters
17:34 | 30/05/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

kam tad to sabiedrisko transportu vairāk vajag pensionāriem vai strādājošiem, pensionāriem vispār laika daudz var staigāt un veselībai kustīgums ar tikai pa labu nāks.

normālais
15:25 | 31/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Varētu jau vispirms ievest kārtību Liepājas kultūras pārvaldē ,lai beidz lobēt visos svētkos to Juliānas sētu ,un krogu Mo ,vainu prasītu svētkos par sliktāku vietu tirgotājiem mazāku maksu,kā tas notiek ,Venspilī ,un Kuldīgā ,taka darba fronte tepat daudz.

snoudens
05:54 | 05/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Pirmkārt Vaļera jau visu izskaitļoja iepriekš, vel kad Hadaroviču padzina. Otrkārt politiķis - tas ir melis un klusētājs, kad to prasa partijas intereses. Ja nav melis un klusētājs tad viņš nav politiķis, vai pārtop par Artusu Kaimiņu. Cik noprotu Saeimā nav kas pirkstu ceļ partijai NESASKAŅA. Tagad savā vietā atgriežas ( ja vispār atgriezīsies!) profesionāls īkšķa rādītājs.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki