Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Valsts policijai Liepājā trūkst virsnieku kadru


atlikušas 250 zīmes


Valsts policijai Liepājā trūkst virsnieku kadru (8)

Autors: Sarmīte Pujēna
Pirmdienā, 06. martā, 2017 | BIRKAS: Policija , Normunds Grūbis , Gints Ešenvalds , nodarbinātība
Izdrukāt Ziņot
Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds.
Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds.
FOTO: Modris Helds

Personālsastāva ziņā Valsts policijā uzlabojumi ir, atzina, Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Normunds Grūbis, taču kadru joprojām trūkst.

Ja iepriekšējos gadus Kurzemes reģionā trūka 15% darbinieku, tad pērn – 9,4%. Liepājā pat vēl nedaudz mazāk – 9,2%, preses konferencē žurnālistiem skaidroja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Normunds Grūbis.

Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds savukārt atzina, ka "maksimāli nokomplektēt personālu ir viens svarīgākajiem uzdevumiem", jo tādā veidā tiktu samazināta slodze uz katru esošo policijas darbinieku. Tomēr šo uzdevumu atrisināt nav tik viegli, jo prasības pret policijas darbiniekiem, īpaši virsnieku sastāvu – izmeklētājus, kārtības policijas darbiniekus, ir augstas. Tas ir gan vecuma cenzs – četrdesmit gadi, gan nepieciešamās prasmes, pieredze un zināšanas, kā arī obligāta prasība ir "B" kategorijas vadītāja apliecība.

Šobrīd Liepājas iecirknī ir desmit brīvas štata vietas.

Sludinājums

glauni
09:11 | 06/03/17
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Ta paņem un nokristī kādu par virsnieku un būs!

Žurks
09:46 | 06/03/17
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Visus profesionāļus pāris gadus atpakaļ veiksmīgi "palaida" priekšlaicīgajās pensijās (no 45 gadiem) Tāda jau bija valsts politika, lai vājinātu policiju! Tagad palikušie lai glābj sistēmu, bet valdība mazgā rokas nevainībā

Jeblonskis
15:02 | 06/03/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Nekas netrūkst! Pilni ofisi ar liekēžiem! Vajag tos pielikt pie darba!
Tur darbinieku ir pa daudz, nevis trūkst.

Jeblonskim
15:05 | 06/03/17
ZIŅOT
(-4)
(1)
+

Redz, policija, diemžēl, nav tā iestāde, kurā strādājot var ģimeni apgādāt. Un ne visiem ir "iekšas" tur strādāt un klausīties suņu rejas. Siltāk ir sēdēt ofisos.

kas zin......
17:57 | 06/03/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Mazaak tiem priekšniekiem tos vietniekus, un vietniekiem tos vietnieka vietniekus. Un šos cilvēkus novirzīt kriminālpolicijas, kārtības policijas inspektora amatos......viens par otru viņi svarīgāki

traks esi?
21:35 | 06/03/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tā jau no tām policijām tautai nekāda labuma (ne jau pret netaisnībām kādu aizstāv - peras pa birokrātisku papīru čupām, daļa čubinās ap datorspēlēm, daļa imitē darbošanos, pabraukalējot pa apkārtni), un tad v ē l tādus pašus darba imitatorus novirzīt kriminālpolicajos un kārtībniekos?

POLICIJAS AKADĒMIJA
02:21 | 07/03/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kāpēc Policijas Akadēmiju beigušajiem neatjaunojat dienesta pakāpi?! Pašiem melno darbu darīt netīkās?!

to poicijas akademija
13:27 | 08/03/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Slikti esi mācījies.. "juristos" ja tik stulbi jautā!!! Nevajag te izplatīt muļķības..jo, ja ir amats,tad ir arī pakāpe.Ja amats(kur paredzēta virsnieka pakāpe) netiek piešķirts-tad arī pakāpi neapstiprina...izņēmums ir tikai seržanta līmenis..Tāpēc var gadīties,ka LPA beidzējiem,kam ir virsnieka pakāpe,kādu laiku, var būt bez šīs pakāpēs,jo jābūt ATBILSTOŠAM VIRSNIEKA AMATAM ! Ja pretendē tikai uz seržanta līmeņa amatu,tad uz to brīdi, nevar apstiprināt leitnanta pagonus. Ir daudzi poliči,pat ar 2 augstākām, bet staigā ierindnieku vai seržānu pagonos,jo nepilda virsnieka amatus. Ja ir runa par PP policiju,tad tas uz viņiem neattiecas,jo ir savs nolikums!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki