Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Valsts svētkos būs bezmaksas atrakcijas kartingu hallē


atlikušas 250 zīmes


Valsts svētkos būs bezmaksas atrakcijas kartingu hallē (1)

Piektdienā, 20. aprīlī, 2018 | BIRKAS: 4.maijs , elektrokartings
Izdrukāt Ziņot

Par godu Latvijas neatkarības atjaunošanas dienai 4.maijā uzņēmums "Lieliska dāvana" jau otro gadu iedzīvotājiem dāvina iespēju bez maksas izmēģināt dažādas ģimeniskas izklaides.

Lai apmeklētu bezmaksas pasākumus visā Latvijā, dalībnieki tiek aicināti reģistrēties www.lieliskadavana.lv mājas lapas vietnē līdz 3. maijam plkst 16. Jāņem vērā, ka vietu skaits uz pasākumiem ir ierobežots, tāpēc pieteikšanos nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi. Pagājušā gadā "Lieliska dāvana" sarūpētos bezmaksas pasākumus apmeklēja vairak nekā 400 cilvēku.

Svētku svinēšanai ikviens var izvēlēties piemērotākās aktivitātes dažādās Latvijas pilsētās – gan aktīvu atpūtu un piedzīvojumus dabā, gan mierīgāku atpūtu ar masāžu, SPA procedūru u.tml.

Liepājā ģimenes aicinātas uz Kartingu halle, Vecā Ostmala 22, kur svētkos varēs izbaudīt adrenalīnu un jautrību virtuālās realitātes piedzīvojumā. Apmeklētājus gaida nervus kutinošas virtuālās simulācijas, kas pārbaudīs gan fizisko sagatavotību, gan prātu, amerikāņu kalniņi, dimensionālas disciplīnas un sarežģīti  tehnoloģiju labirinti.

Pasākuma norises laiks ir no 11 līdz 22, apmeklētāju skaits nav ierobežots, dzīvās rindas kārtībā."Lieliska dāvana" – Nacionālais dāvanu karšu eksperts – ir lietuviešu kapitāla grupas uzņēmuma "Gera dovana" dalībniece Latvijā. Veiksmīgais bizness Lietuvā, kas aizsākās 2007.gadā, veicinājis investīciju ieguldīšanu arī Latvijā. "Lieliska dāvana" ir iespaidiem bagātas dāvanu kartes un komplekti jebkuriem dzīves svētkiem ar vairāk nekā 110 tirdzniecības punktiem visā valstī.


Sludinājums

$
21:42 | 20/04/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tad tā pabraukāšanās sasmirdušās telpās ir bezmaksas?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki