Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var piedalīties jauniešu apmaiņas projektā


atlikušas 250 zīmes


Var piedalīties jauniešu apmaiņas projektā

Trešdienā, 02. maijā, 2018 | BIRKAS: Jauniešu māja , Erasmus
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

No 23. līdz 31.jūlijam viesu namā "Ērgļi" norisināsies starptautisks jauniešu apmaiņas projekts "Your Health, Your Wealth" ("Tava veselība, Tava labklājība"), ko organizē Jauniešu māja.

Apmaiņas projekts "Your Health, Your Wealth" ir Liepājas jaunietes Montas Norkuses un vietējo jauniešu iniciatīva, kuras pamatā ir ideja popularizēt un stiprināt fizisko un mentālo veselību jauniešu vidū. Projekta mērķis ir veidot dziļāku izpratni par sporta, veselīga uztura un mentālās veselības uzlabošanas nozīmi jauniešu ikdienas dzīvē, uzsverot veselīga dzīvesveida pozitīvo ietekmi.

Projekta programmas ietvaros, izmantojot neformālās izglītības metodes multikulturālā vidē, jauniešiem notiks komandu sporta spēles, veikborda treniņš, mācības par uzturu, dārza darbi, meditācijas un jogas nodarbības, melleņu lasīšanas sacensības u.c. aktivitātes.

Projekta dalībnieki dzīvos viesu namā netālu no jūras un ēdienu gatavos no produktiem, kas audzēti turpat uz vietas. Jaunieši projekta laikā gatavos maltītes arī paši, informē Jauniešu mājas projektu vadītāja Daira Knipše.

Jauniešu apmaiņas projektā aicināti pieteikties 16 līdz 25 gadus veci jaunieši. Lai pieteiktos dalībai projektā, jāaizpilda tiešsaistes pieteikums līdz 10.jūnijam (ieskaitot). Pēc dalības apstiprināšanas projektā jaunieši saņems detalizētāku organizatorisko informāciju.

Vairāk informācija par apmaiņas projektu rakstot uz e-pastu daira.knipse@liepajasbjc.lv. Projekts "Your Health, Your Wealth" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas "Erasmus+:Jaunatne darbībā", kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.
   


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki