Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var pieteikt bērnus bezmaksas vingrošanai


atlikušas 250 zīmes


Var pieteikt bērnus bezmaksas vingrošanai

Autors: Evita Enģele, Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste
Pirmdienā, 29. aprīlī, 2019 | BIRKAS: vingrošana , Dome , projekts , ES , LOC
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Pašvaldība sadarbībā ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fondu aicina vecākus pieteikt dažāda vecuma bērnus bezmaksas vispārattīstošajām veselības vingrošanas nodarbībām.

Nodarbību mērķis ir uzlabot bērnu fizisko un emocionālo veselību, stiprināt dziļo muskulatūru un uzlabot stāju. Nodarbības notiks Liepājas Olimpiskajā centrā. Nodarbības notiks trīs vecuma grupās: bērniem vecumā no 2 līdz 3 gadiem, no 4 līdz 6  gadiem un no 7 līdz 12 gadiem.

Nodarbībās, kas paredzētas bērniem vecumā no 2 līdz 3 gadiem, ietilpst vispārattīstošie vingrojumi visām muskuļu grupām. Vingrojumus izmanto stājas korekcijai un uztveres spēju palielināšanai, motorikas trenēšanai, koordinācijas un līdzsvara attīstīšanai. Vingrošana notiks bērniem piemērotā veidā, pielietojot spēļu elementus. Nodarbības norisināsies vienu reizi nedēļā Liepājas Olimpiskajā centrā pirmdienās pl. 17.00, tās vadīs fizioterapeite Ieva Vasiļjeva. Pirmā nodarbība notiks 13. maijā.

Bērniem no 4 līdz 6 gadu vecumam nodarbības tiks organizētas kā vispārattīstošas vingrošanas nodarbības ar spēļu elementiem. To mērķis ir vispārīgi attīstīt ķermeni, bērna uztveres spējas, atmiņu, motoriku (koordināciju, līdzsvaru), stāju u.tml. Nodarbības norisināsies vienu reizi nedēļā Liepājas Olimpiskajā centrā pirmdienās pl. 18.00, tās vadīs fizioterapeite Ieva Vasiļjeva. Pirmā nodarbība notiks 13. maijā.

Bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam  nodarbību laikā pastiprināta uzmanība tiks pievērsta stājas jautājumiem. Nodarbību laikā ar piemērotiem vingrinājumiem tiks veicināta pareiza stāja, atbrīvota savilkta muskulatūra, stiprināta dziļā muskulatūra, trenēts līdzsvars un koordinācija u.tml. Šajā vecuma grupā paredzētas divas vingrošanas grupas katra savā laikā – piektdienās pulksten 17 un 18.  Nodarbības norisināsies vienu reizi nedēļā katrai vingrošanas grupai (kopā divas grupas) Liepājas Olimpiskajā centrā un tās vadīs fizioterapeite Santa Āboliņa.

Pirmā nodarbība notiks 10. maijā.

Lai nodrošinātu efektivitāti un noturīgāku rezultātu vingrošanai, viens bērns nodarbībās var piedalīties piecus mēnešus.

Lai nodrošinātu precizitāti darbā ar bērniem, vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās tālruni 26 591 363 (Indra Grase, Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonda vadītāja).

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki