Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var pieteikties ģimeņu sacensībām "Zini vai Mini"


atlikušas 250 zīmes


Var pieteikties ģimeņu sacensībām "Zini vai Mini"

Pirmdienā, 12. novembrī, 2018 | BIRKAS: Vecliepājas rūķis , Zini vai Mini , bibliotēka
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 24.novembrī, pulksten 12 Centrālā zinātniskā bibliotēka un bērnu bibliotēka "Vecliepājas rūķis" organizē Ģimeņu sacensības dabaszinātņu un svešvalodu izzināšanā "Zini vai Mini".

Bibliotēka aicina līdz 17. novembrim pieteikties Liepājas pilsētas un novada ģimenes, kuras ir gatavas pieņemt izaicinājumu un pārbaudīt savas prasmes, veiksmi un zināšanas dabaszinātņu un svešvalodu jomā, izpildot dažādus uzdevumus. Sacensībās būs iespēja apgūt jaunas lietas, jautri un interesanti pavadīt kopā brīvo laiku un iegūt jaunus draugus.

Ģimeņu sacensību ideja tapusi Jelgavas pilsētas bibliotēkas pārrobežu projekta "Inovatīvu risinājumu attīstība bibliotēkās dažādu paaudžu apmeklētājiem pierobežas reģionā" ietvaros, lai veicinātu paaudžu sadarbību, rosinātu bērnus, vecākus un vecvecākus līdzdarboties un apgūt jaunas zināšanas, mācoties vienam no otra.

Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka un projekta partneri – Jelgavas pilsētas bibliotēka un Šauļu pilsētas pašvaldības publiskā bibliotēka, Ģimeņu sacensību pusfinālus organizēs savās bibliotēkās. Šajos pusfinālos tiks noskaidrotas katra projekta partnera pārstāvētās puses aktīvākās un erudītākās ģimenes. Pēc tam – 8. decembrī šīs ģimenes dosies uz lielo finālu Lietuvas pilsētā Šauļos. Visas Ģimeņu komandas par piedalīšanos šajā piedzīvojumā saņems veicināšanas balvas.

Vairāk informācijas par Ģimeņu sacensībām un noteikumiem pieejama www.liepajasczb.lv.

Pieteikties Ģimeņu sacensībām var līdz 17.novembrim rakstot uz e–pastu gita.svarce@liepaja.lv, zvanot uz tālruni 63422049 vai piesakot savu dalību klātienē – bērnu bibliotēkā "Vecliepājas rūķis"– Malkas iela 4, 3.stāvs.

Dalība sacensībās ir bezmaksas, informē Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki