Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var pieteikties Liepājas Tehniskās apskates naktij


atlikušas 250 zīmes


Var pieteikties Liepājas Tehniskās apskates naktij

Trešdienā, 08. augustā, 2018 | BIRKAS: CSDD , Tehniskās apskates nakts
Izdrukāt Ziņot

Sākusies pieteikšanās Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētajai Liepājas “Tehniskās apskates naktij”, informē CSDD Sabiedrisko attiecību daļa.

Autovadītāji tiek aicināti pieteikties pasākumam CSDD e-pakalpojumos.

Sestdien, 18.augustā, no pulksten. 17 līdz 1 CSDD Liepājas tehniskās apskates stacijā  (Brīvības ielā 148a) notiks šogad Kurzemē vienīgais “Tehniskās apskates nakts” pasākums. CSDD jau septīto gadu visā Latvijā piedāvās autovadītājiem bez maksas veikt auto diagnostiku, lai pārliecinātos par sava spēkrata drošību. Ja klients vēlēsies, viņš varēs veikt arī sava auto tehnisko apskati un saņemt uzlīmi, pirms tam veicot nepieciešamos maksājumus.
Aicinām cilvēkus sekot līdzi informācijai par iespēju pierakstīties uz bezmaksas auto diagnostiku, jo katru dienu e-pakalpojumos tiks piedāvāti jauni pieraksta laiki.

Liepāja Tehniskās apskates nakts notiks jau otro reizi. Iepriekš, 2014.gadā, Liepāja tika pārbaudīti 163 auto.

Nākamie “Tehniskās apskates nakts 2018” pasākumi notiks Rīgā (26.augustā), savukārt noslēgsies Jelgavas jaunuzceltajā tehniskās apskates stacijā (22.09).

Liepājas tehniskās apskates stacijā pērn tika pārbaudīti 23 439 automobiļu. Tā ir visnoslogotā tehniskās apskates stacija Kurzemē. Dienā Liepāja vidēji apkalpo 93 klientu. Ar pirmo reizi tehnisko apskati Liepāja veic 61% auto, savukārt Latvijā šis rādītājs 2017.gadā bija vidēji 60%.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Šie materiāli var tikt izmantoti publicitātei. Ierodoties uz pasākumu, jūs apliecināt, ka jums pret to nav iebildumu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki