Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var pieteikties semināram par modernajām tehnoloģijām


atlikušas 250 zīmes


Var pieteikties semināram par modernajām tehnoloģijām

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Otrdienā, 11. jūnijā, 2019 | BIRKAS: seminārs , ES , mākslas vidusskola
Izdrukāt Ziņot

Izsludināta pieteikšanās četru dienu ilgam praktiskajam semināram un radošo darbnīcu programmai Liepājā "Modernās tehnoloģijas – pielietošana, dalīšanās, koordinēšana".

Seminārs notiek projekta "Paradigmas maiņa no "tradicionālajām" uz radošajām industrijām – pamats ilgtspējīgai reģionālajai attīstībai" ietvaros. Mērķauditorija ir profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi.

Pasākumu organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, lai radošo darbnīcu dalībnieki Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes pārstāvju vadībā iegūtu iespēju iepazīties ar Liepājas izglītības iestāžu pieejamām tehnoloģijām, tās pielietojuma iespējām un nozīmību profesionālajā izglītībā. Semināra laikā tiks pievērsta uzmanība šo resursu efektīvākai izmantošanai, semināra un radošo darbnīcu laikā izstrādājot teorētisko pamatu sadarbības modelim, kas atvieglotu resursu pieejamību un koordinēšanu. Praktisko semināru un radošo darbnīcu sesija notiks no 17. līdz 20.jūnijam Liepājā.

Četru dienu garumā sesija koncentrēsies uz izpratnes iegūšanu par Liepājas izglītības iestāžu rīcībā esošo materiāltehnisko bāzi un iespējām. Semināros lektori/praktiķi rosinās dalībniekus iepazīt, kā arī analizēt esošos resursus. Iegūtās zināšanas būs noderīgas dalībniekiem modeļa izveidē resursu efektīvākai izmantošanai Liepājā, pieļaujot iespēju, ka izveidotais modelis ir pielāgojams arī citos apstākļos, pārnesot to izvēlētajā ģeogrāfiskajā vietā. Iegūtās prasmes semināra un radošo darbnīcu dalībniekiem ļaus izprast situāciju profesionālajā izglītībā, tās izaicinājumus, kā arī dos iespēju līdzdarboties efektīva resursu izmantošanas modeļa izveidē, kas vēlāk var tik pielāgoti un īstenoti viņu profesionālajā darbībā un karjeras izaugsmē, tādēļ profesionālās izglītības izglītojamie un pārstāvji ir īpaši gaidīti.

Dalību pasākumā ir apstiprinājuši jau četri dalībnieki no Lietuvas (divi no Klaipēdas Kultūras komunikācijas centra (KKKC) un divi no Viļņas Mākslas akadēmijas un Nidas mākslas koledžas), kā arī divi dalībnieki no Kuldīgas. Izmitināšanas, ēdināšanas un apmācību izmaksas tiks segtas no projekta "Paradigmas maiņa no "tradicionālajām" uz radošajām industrijām - pamats ilgtspējīgai reģionālajai attīstībai" finansējuma.

Informācija par projektu un pieteikuma ir pieejama šeit. Aizpildīta pieteikuma veidlapa līdz 14.jūnijam jānosūta uz e-pastu sanda.liepa-vjakse@lmmdv.edu.lv

PIKC "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" ir Latvijas Republikas Kultūras ministrijas pārraudzības izglītības iestāde, kas nodrošina vidējo profesionālo izglītību mūzikas, mākslas un dizaina jomā, 22 dažādas izglītības programmas. Tāpat skola ir Kurzemes reģiona metodiskais centrs, metodiski atbalstot Kurzemes reģiona mākslas un mūzikas skolas. LMMDV organizē un īsteno dažādus radošo jomu projektus, iepazīstina ar mūsdienu mūzikas, mākslas un dizaina tendencēm, attīsta radošās industrijas, veicina sadarbību starp dažādām radošo jomu organizācijām gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūgums sazinieties ar PIKC LMMDV metodiķi mākslā Sandu Liepu-Vjaksi, e-pasts: sanda.liepa-vjakse@.lmmdv.lv


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki