Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var pieteikties un iesaistīties Brīvprātīgā darba dienās


atlikušas 250 zīmes


Var pieteikties un iesaistīties Brīvprātīgā darba dienās (1)

Autors: Brigita Dreiže, Sabiedrības pārvaldes speciāliste
Ceturtdienā, 25. aprīlī, 2019 | BIRKAS: bērnudārzs Mazulītis , sociālais dienests , Dvēseles Veldzes dārzs , rehabilitācija , brīvprātīgie , bērnudārzs Zīļuks , bērnudārzs Pienenīte , Neredzīgo biedrība
Izdrukāt Ziņot
Sociālās rehabilitācijas centrs "Dvēseles veldzes dārzs" Ziemupē.
Sociālās rehabilitācijas centrs "Dvēseles veldzes dārzs" Ziemupē.
FOTO: no redzigaismu.lv

Lai vairotu izpratni par brīvprātīgo darbu un veicinātu sabiedrības iesaistīšanos, no 9. līdz 11. maijam norisināsies ikgadējās Brīvprātīgā darba dienas.

Akcijā aicināts iesaistīties ikviens interesents atbilstoši savām vēlmēm, prasmēm un iespējām.

Brīvprātīgā darba dienu ietvaros ikvienam tiek sniegtas plašas iespējas iesaistīties gan ar saviem talantiem, gan aicinājumu un enerģiju. Dažādas pilsētas iestādes gaidīs pie sevis palīgus, kuri būtu gatavi organizēt dažādas spēles, ekskursijas pa pilsētu, sniegt koncertus, kā arī piedalīties iestāžu un to teritoriju sakopšanas darbos.

Liepājas pašvaldība aicina ikvienu interesentu izvēlēties kādu no brīvprātīgā darba iespējām un līdz 7. maijam aizpildīt elektronisku pieteikšanās anketu. Ja interesenti minētajos datumos netiek, ir iespēja brīvprātīgā darba sadarbību ar iestādēm veidot arī citos laikos, iepriekš sazinoties ar iestādes kontaktpersonu.

Darboties un palīdzēt būs iespējams Dienas centrā personām ar garīgās attīstības traucējumiem, Veco ļaužu dzīvojamajā mājā, Liepājas Sociālā dienesta Atkarību profilakses centrā, Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē "Zīļuks", Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē "Mazulītis", Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē "Pienenīte", Valsts sociālās aprūpes centra "Kurzeme" filiālē “Liepāja”, Liepājas Sociālā dienesta sociālajā mājā, Liepājas Neredzīgo biedrībā, kā arī Sociālās rehabilitācijas centrā "Dvēseles veldzes dārzs".

Šī būs jau desmitā reize, kad liepājnieki tiek aicināti iesaistīties Brīvprātīgā darba dienās.

Brīvprātīgā darba dienas organizē Liepājas pašvaldības administrācija sadarbībā ar Liepājas "Europe Direct" informācijas centru, lai palīdzētu iestādēm un brīvprātīgajiem rast ceļu vienam pie otra un lai abu pušu starpā izveidotos pastāvīga ilgtermiņa sadarbība.


Sludinājums

es ar
18:13 | 28/04/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

meitu labprāt piedalītos,bet palīdzēšana notiek no 10:00-13:00.Nu comon,tad jāņem bezdarbnieki.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki