Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Varēs bez maksas apgūt nūjošanas pamatus


atlikušas 250 zīmes


Varēs bez maksas apgūt nūjošanas pamatus

Ceturtdienā, 17. maijā, 2018 | BIRKAS: nūjošana
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pilsētas pašvaldība projekta "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros, sākot ar 28. maiju, organizē bezmaksas nūjošanas pamatu apguves nodarbības.

Tajās var piedalīties ikviens interesents, lai iepazītos ar nūjošanas sporta veidu un apgūtu tā pamatprincipus. Nodarbības vadīs biedrības "Nūjo ar vēju" vadītājs un sertificēts nūjošanas instruktors Imants Ločmelis, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Projekta ietvaros notiks vairāki nodarbību cikli, kur viens cikls sastāv no trīs nodarbībām:
1. nodarbību cikls: 28.maijs, 30.maijs un 1.jūnijs,
2. nodarbību cikls: 4.jūnijs, 6.jūnijs un 11.jūnijs,
3. nodarbību cikls: 18.jūnijs, 20.jūnijs, 27.jūnijs.

Uz nodarbību cikliem aicināts ikviens iedzīvotājs, kurš vēlas pievērsties veselīgam dzīvesveidam un ieviest savā ikdienā veselības veicinošu aktivitāti. Nodarbībām iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 26 462 030 (Benita) vai rakstot uz e-pastu nujoarveju@inbox.lv, jo vietu skaits nodarbībās ir ierobežots. Visi interesenti tiks nodrošināti ar nūjām, kuras tiks pielāgotas katram individuāli.

Nūjošana ir augstas efektivitātes sporta veids, kurā tiek izmantota pareiza nodarbības metodika, soļošanas tehnika un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai.  

Septembrī norisināsies vēl divi nodarbību cikli, tāpēc aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai Liepājas pilsētas pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv/veseliba.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālruņi 63404747 vai e-pasts veseliba@liepaja.lv.

Projekts tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki