Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Varēs diskutēt par tehnoloģiju mijiedarbību ar mākslu


atlikušas 250 zīmes


Varēs diskutēt par tehnoloģiju mijiedarbību ar mākslu

Ceturtdienā, 11. janvārī, 2018 | BIRKAS: muzejs , diskusija , Jauniešu māja , Madars Markus-Narvils
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 13.janvārī, pulksten 14 Liepājas muzejā notiks interaktīvās izstādes "Mans pilsētas portrets" noslēguma diskusija par mūsdienu tehnoloģiju mijiedarbību ar mākslu.

Diskusijas laikā tiks aktualizētas šādas tēmas: mūsdienu tehnoloģiju mijiedarbība ar mākslu, jauniešu iesaiste radošajā procesā, kā arī Liepājas pilsētvide.

Diskusijā piedalīsies projekta un izstādes "Mans pilsētas portrets" autors Madars Markus-Narvils, "Jauniešu Māja" vadītāja Inga Laugale, mākslinieks un Liepājas Universitātes lektors Mārtiņš Krūmiņš un Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorijas vadītāja Anna Priedola.

Diskusijā aicināti piedalīties visi interesenti. Ieeja bez maksas, informē Liepājas muzeja muzejpedagoģe Ieva Lika.

Liepājas muzeja dārzā no 29. novembra līdz 14. janvārim apskatāma Madara Markus-Narvila interaktīva izstāde "Mans pilsētas portrets" –muzeja dārzā izvietoti 12 interaktīvi jeb papildinātās realitātes mākslas darbi, kas atspoguļoti dubultās ekspozīcijas foto attēlā. Mākslas darbi veidoti, mākslinieka modeļiem, Liepājas pilsētas jauniešiem, mijiedarbojoties ar pilsētvidi.

Mākslas darbi apskatāmi ar "Overly" aplikācijas palīdzību – izstādes apmeklētāji var tos iedzīvināt un uzzināt stāstu, kas slēpjas aiz katra no šiem darbiem.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki