Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Varēs ziedot, norēķinoties ar maksājuma karti


atlikušas 250 zīmes


Varēs ziedot, norēķinoties ar maksājuma karti Liepājas sportisti iepazīst koncertzāli

Autors: Dita Dzene, komunikācijas vadītāja
Piektdienā, 18. decembrī, 2015 | BIRKAS: Lielais Dzintars , Dižvanagi , labdarība , ziedojums , izsole , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 19.decembrī, koncertzālē “Lielais dzintars” visu dienu un labdarības gleznu izsoles laikā būs iespējams ziedot smagi slimu bērnu rehabilitācijai, īpaši izveidotā ziedošanas karšu terminālī.

Tajā pārskaitītā nauda tiks norādīta kā ziedojums biedrībai “Dižvanagi”.

Visas dienas garumā koncertzālē “Lielais dzintars” varēs veikt ziedojumu ne tikai skaidrā naudā, bet arī veicot pārskaitījumu uz biedrības “Dižvanagi” kontu izveidotā ziedošanas karšu terminālī. Kopš 2009. gada biedrībai “Dižvanagi” ir piešķirts arī sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas ļauj ziedotājam saņemt nodokļu atvieglojumus.

Visi labdarības izsolē savāktie līdzekļi tiks ziedoti bērnu rehabilitācijas programmas attīstībā – paliatīvajā aprūpē, kanisterapijā, integrējošas dienas nometnēs u.c., lai palīdzētu šo bērnu smagajā ikdienas cīņā, dodot nepieciešamo atbalstu.

Labdarības izsolē pulksten 17 būs iespējams iegādāties 25 Latvijā zināmu mākslinieku gleznas, kā Džemmas Skulmes, Elitas Patmalnieces, Ievas Bondares, Aivara Vilipsōna, Kristīnes Luīzes Avotiņas, Alises Mediņas, “Mākslai vajag telpu”,  “StartUpArt”, “Pegazs” piesaistīto mākslinieku, kā arī Liepājas mākslinieku gleznas.

Biedrības “Dižvanagi” veidotais Austrumeiropā pirmais rehabilitācijas un atbalsta centrs, kurā tiks sniegti inovatīvi un mūsdienīgi medicīniski novērtēti sociālie  pakalpojumi ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, atradīsies Liepājā, Kr. Barona ielā 14. Centra darbību paredzēts uzsākt 2016. gadā, lai jau drīzumā pakalpojumus saņemtu bērni ne tikai Liepājā, bet arī citviet Latvijā un Eiropā.

Plašāka informācija par biedrības darbību un pieejamajiem pakalpojumiem atrodama mājas lapā: www.dizvanagi.lv

Iepazīties ar gleznām iespējams mākslas izsoļu nama mājas lapā www.artembassy.lvAttēli:

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki