Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vasarā Liepājas muzejs būs atvērts katru dienu


atlikušas 250 zīmes


Vasarā Liepājas muzejs būs atvērts katru dienu (6)

Pirmdienā, 04. jūnijā, 2018 | BIRKAS: muzejs , nodarbinātība , NVA , Nodarbinātības projekti
Izdrukāt Ziņot
FOTO: liepajasmuzejs.lv

Vasarā Liepājas muzejs Kūrmājas prospektā 16/18 būs atvērts apmeklētājiem katru dienu no pulksten 10 līdz 18, infomē Liepājas muzeja pedagoģe Anita Urkauska.

Jau vairākus gadus muzeja darba laiku vasarā izdodas pagarināt, pateicoties Nodarbinātības Valsts aģentūrai (NVA) sadarbībā ar Liepājas pašvaldības aģentūru "Nodarbinātības projekti" īstenotajam projektam "Skolēnu darbs vasarā".

Liepājas muzejs sniedz Liepājas jauniešiem iespēju strādāt vasaras mēnešos. Jūnijā darbu Liepājas muzejā sāk 10 skolēni. Jaunieši strādā par ekspozīcijas uzraugiem – dežurantiem, veic apkopēju pienākumus, kā arī piedalās muzeja krājuma nodaļas darbā.

Liepājas muzejs arī šovasar priecē savus apmeklētājus, piedāvājot daudzveidīgas izstādes. Līdz 28. augustam vēl ir apskatāma greznā tērpu, aksesuāru un gleznu izstāde no Aleksandra Vasiļjeva (Parīze, Francija) privātkolekcijas "Art Deco stils. Starpkaru perioda mode. 1918–1939".

Savukārt līdz 5.augustam muzejā var apskatīt oriģinālgrafiku izstādi "Edgars Degā. Litogrāfija. Māksla, kas apsteidza laiku". No 6. jūnija līdz 29. jūlijam apmeklētājiem būs pieejama mākslinieku Vijas un Kaspara Zariņu izstāde "Paralēli".

Liepājas muzeja nodaļas "Liepāja okupāciju režīmos" darba laikā izmaiņu nav, nams K. Ukstiņa ielā 7/9 būs atvērts no trešdienas līdz svētdienai no pulksten 10 līdz 18.


Sludinājums

Rota
17:43 | 04/06/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Tas ir labi, ka katru dienu. Tagad varēšu katru dienu iegriesties muzejā.

arī Rota
17:52 | 04/06/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Un kāpēc muzejā nevarētu atvērt kafeinīcu ar bezalkaholiskiem un alkaholiskiem dzērieniem. Un Šēniņu pieņemt par kafeinīcas pārzini. Tad varētu tās biļetes vairāk notirgot, jo kam nepatiktu sadzērt ar kopā ar bijušiem laikiem un jaukiem mākslas darbiem.

bizei
16:23 | 05/06/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Muzejam ir baigais frizieru kursu rīkotāju fans. Gadiem ilgi kopē vienu un to pašu komentāru. Es pat esmu pamanījis. Laikam kaut kas sēž dikti aknās.

bize
09:50 | 05/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tikai ar alkoholiskiem dzērieniem. Tas labāk piestāvētu pie frizierkursu rīkošanas muzeja telpās!

skatiens no augšas
00:41 | 05/06/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

muzejam vajadzētu arī savas teprezentācijas telpas, kurās reprezentēt tos vēl dzīvos nozīmīgos cilvēkus, kurus pēc tam varētu prezentēt kā vēsturiskus produktus, kad viņi vairs nebūs starp mums

o jo!
10:32 | 05/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ja tais augšās tik nesakarīgi dzīvojas un buldurē jau tagad, tad bail iedomāties, kas būs ar saprašanām tad, ``kad viņi vairs nebūs starp mums``.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki