Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vēl četras partijas iesniegušas savus kandidātu sarakstus


atlikušas 250 zīmes


Vēl četras partijas iesniegušas savus kandidātu sarakstus (7)

Autors: Sarmīte Pujēna
Svētdienā, 05. augustā, 2018 | BIRKAS: vēlēšanas , Saeima , Nacionālā apvienība , Elita Kosaka , Saskaņa , Progresīvie , Krievu savienība
Izdrukāt Ziņot

Papildināts. Līdz šās nedēļas nogalei jau 11 politiskie spēki Centrālajai vēlēšanu komisijai iesnieguši savus deputātu kandidātu sarakstus 13.Saeimas vēlēšanām.

Iepriekš sarakstus jau bija iesniegušas Jaunā konservatīvā partija, Rīcības partija, Latvijas Reģionu Apvienība, "Attīstībai/Par!",  "Jaunā VIENOTĪBA", Zaļo un Zemnieku savienība, kā arī "No sirds Latvijai". Nedēļas nogalē tām piepulcējušās arī "PROGRESĪVIE", "Saskaņa", "Latvijas Krievu savienība" un Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK".

"PROGRESĪVO" sarakstā Kurzemē kopā ar kandidātiem no Ventspils, Rīgas, Saldus, Kolkas un Mālpils startē arī liepājnieki Andrejs Kirma, kurš norādījis, ka strādā SIA "Evolution Latvia" par UX/UI dizaineri, un SIA "Jūras krasti" pārdevēja Margarita Šenbrūna. “PROGRESĪVO” Kurzemes sarakstā ar pirmo numuru startē “Latvijas Aviācijas arodbiedrības” valdes priekšsēdētāja Dace Kavasa. "PROGRESĪVO" priekšvēlēšanu programmai dots nosaukums "Pagrieziens Ziemeļvalstu virzienā".

Partijas "Saskaņa” pirmais numurs Kurzemē ir Saeimas deputāts un bijušais satiksmes ministrs Anrijs Matīss, otrais ir Liepājas domes deputāts Valērijs Agešins, kuram seko visi pārējie "Saskaņas" Liepājas domes deputāti Helēna Geriloviča, Ludmila Rjazanova un Pāvels Sereda, Liepāju pārstāv arī A.Puškina 2. vidusskolas skolotāja Gaļina Skorobogatova, Baltijas Starptautiskā akadēmijas vieslektors Indulis Jankovskis, krīzes psihologs Gints Kapenieks, SIA "Liepājas būve"    valdes locekle Irina Vasermane, īpašnieku biedrība "Jūraskrasts 1" valdes priekšsēdētāja Evija Zemele, kā arī SIA "Riettransserviss" pārdevējs Pāvels Goroškovs un 12.Saeimas deputāts, „atkritējs” Romāns Miloslavskis, kuru partija atkal ar atplestām rokām pieņēmusi savā pulkā.

Latvijas Krievu savienības pirmais numurs Kurzemē ir juriste Elita Kosaka, šo partiju pārstāv vēl četri liepājnieki – SIA "Lokis" menedžere Nataļja Bernatska, garāžu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības "Karostas bāka" valdes priekšsēdētājs Konstantīns Boroņins, SIA "Balmonts Tour" biļešu kases kasiere Ilona Titarenko un Valentina Lišeņa, kas sevi pieteikusi kā saimnieciskās darbības veicēju.

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" sarakstā Kurzemē balotējas SIA "Pepino" valdes priekšsēdētājs Artūrs Butāns (3. numurs sarakstā), Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotājs Normunds Dzintars un Valsts darba inspekcijas Juridiskās nodaļas vadītāja Diāna Švānberga. Liepājas pusi pārstāv arī Grobiņas novada domes deputāts Armands Jēkabsons, Rucavas novada SIA "Purva dzērvenīte” valdes locekle Irēna Šusta un Lažas speciālās internātpamatskolas direktors Linards Tiļugs. Kurzemes sarakstā ir arī divis Saeimas deputāti – Ringolds Balodis un Janīna Kursīte-Pakule (2.numurs sarakstā). Ar pirmo numuru sarakstā startē Talsu novada domes deputāte Ilze Indriksone.

Papildināts. Pirmdienas rītā sarakstu iesniegusi arī politiskā partija "KPV LV", no kuras Kurzemes sarakstā balotējas arī daži liepājnieki: “DHL Supply Chain” loģistikas speciālists Toms Andersons, pensionārs Dainis Drēžis, SIA "Screen group" apsargs Raimonds Kučinskis un klientu apkalpošanas speciālists Egils Matīss Madelis. Partijas Kurzemes sarakstā ir arī Priekules novada sporta halles saimnieciskais vadītājs Artis Zīlītis, pašnodarbinātais Gints Liepiņs no Īslandes, kuram Latvijā dzīvesvietas nav, kā arī kandidāti no Saldus, Kuldīgas un citiem Kurzemes novadiem.

Ar pirmo numuru Kurzemes sarakstā balotējas Saeimas deputāta palīgs no Krimuldas Atis Zakatistovs. Partijas kandidātu sarakstā (Rīga) sastopams arī Nacionālā teātra aktiera Ivara Pugas vārds.

Sarakstus iesniegt šodien gatavojas arī apvienība Latviešu nacionālisti un apvienība SKG.

Partijas savus deputātu kandidātu sarakstus 13.Saeimas vēlēšanām var iesniegt līdz 7.augustam.

Sludinājums

ccv
11:21 | 06/08/18
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

krīzes psihologs Gints Kapenieks...........
ak kunga māt ...

Celtnieks
13:08 | 06/08/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Vai tas ir onkuliņš, kam bija "Kurzemes Amatnieks"?

Bubu
11:43 | 06/08/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Vai tad nav krīzes?

mr. Cepel
16:29 | 06/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Artis ?????????????????????????

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
21:43 | 06/08/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

pārdevēja Margarita Šenbrūna.
Helēna Geriloviča, Ludmila Rjazanova un Pāvels Sereda, Liepāju pārstāv arī A.Puškina 2. vidusskolas skolotāja Gaļina Skorobogatova, Baltijas Starptautiskā akadēmijas vieslektors Indulis Jankovskis, krīzes psihologs Gints Kapenieks, SIA "Liepājas būve" valdes locekle Irina Vasermane, īpašnieku biedrība "Jūraskrasts 1" valdes priekšsēdētāja Evija Zemele, kā arī SIA "Riettransserviss" pārdevējs Pāvels Goroškovs un 12.Saeimas deputāts, „atkritējs” Romāns Miloslavskis, kuru partija atkal ar atplestām rokām pieņēmusi savā pulkā.
menedžere Nataļja Bernatska, garāžu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības "Karostas bāka" valdes priekšsēdētājs Konstantīns Boroņins, SIA "Balmonts Tour" biļešu kases kasiere Ilona Titarenko un Valentina Lišeņa.
loģistikas speciālists Toms Andersons, pensionārs Dainis Drēžis, SIA "Screen group" apsargs Raimonds Kučinskis un klientu apkalpošanas speciālists Egils Matīss Madelis.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
21:45 | 06/08/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

halles saimnieciskais vadītājs Artis Zīlītis, pašnodarbinātais Gints Liepiņs no Īslandes, kuram Latvijā dzīvesvietas nav!:DDDDDD


Piedodiet, bet es aiz smiekliem pieliku bikses!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

par ko jāsmejas?
12:52 | 07/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Smieties un taisīt biksēs, kad valsts iet pa burbuli un kad tai vēl pa pakausi grasās uzsist kasieri, garāžu īpašnieki, krīžu ``psihologi``, arī liecina par bēdu ieleju galvā.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki