Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vēl var pieteikties projektu konkursam jauniešiem


atlikušas 250 zīmes


Vēl var pieteikties projektu konkursam jauniešiem

Pirmdienā, 05. martā, 2018 | BIRKAS: projekti , Kultūras pārvalde , Liepāja izAICINA , Latvijai 100
Izdrukāt Ziņot

Līdz 7. martam turpinās pieteikšanās projektu konkursam "Pilsēta izAicina" par iespēju jauniešiem no visas Latvijas veidot īpašu Latvijas valsts simtgadei veltītu notikumu.

Projektu konkursā "Pilsēta izAicina" ar iespēju saņemt līdzfinansējumu radošas idejas īstenošanai var piedalīties jauniešu kolektīvi no visas Latvijas. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu viesošanos citās Latvijas pašvaldībās ar īpaši izveidotu programmu – koncertu, deju, mākslas performanci, spēli vai kādu citu notikumu kā veltījumu Latvijas valsts simtgadei, kas uzrunā jauniešu auditoriju un veicina jauniešu līdzdalību, sadarbību un piederības sajūtu savai valstij. Projektu konkursam kopējais pieejamais finansējums ir 10 000 eiro, informē Liepājas Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dzene.

Konkurss ir turpinājums projektam "Liepāja izAicina" – lielkoncertam, kas 16. un 17. martā norisināsies Liepājas Olimpiskā centra arēnā un pulcēs simtiem talantīgus dalībniekus (solistus, muzikālas apvienības, dejotājus un citus) no visas Latvijas, ļaujot dažādos priekšnesumos paust savu patriotiskumu un latviskumu.

"Aicinu jauniešus būt drosmīgiem, neatlaidīgiem un pieteikt savas idejas projektu konkursam "Pilsēta izAicina", lai dāvātu īpašu notikumu citas pašvaldības jauniešiem," saka Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja pārstāve Jolanta Borīte.

Projektu pieteikumus var iesniegt līdz 7.martam. Pēc žūrijas izvērtējuma, konkursa rezultāti tiks paziņoti lielkoncertā "Liepāja izAicina" 16. martā un projektu realizācija paredzēta no 2018. gada 1. aprīļa līdz 2018. gada 31. decembrim. Pieteikumus var iesniegt tikai elektroniski, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot to uz e-pasta adresi liepajaskultura@liepaja.lv Ar projekta konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapu var iepazīties mājaslapās www.liepajaskultura.lv un www.lv100.lv .

Projektu konkursu organizē Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" sadarbībā ar Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki