Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vēl var pieteikties studijām Liepājas Universitātē


atlikušas 250 zīmes


Vēl var pieteikties studijām Liepājas Universitātē (2)

Autors: Simona Laiveniece, Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste
Piektdienā, 10. augustā, 2018 | BIRKAS: LiepU
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Līdz 17. augustam turpinās pieteikšanās studijām Liepājas Universitātē gan pamatstudiju, gan augstākā līmeņa studiju programmās.

Kopumā Liepājas Universitāte piedāvā studijas teju 30 studiju programmās dažādos studiju līmeņos un virzienos – izglītībā, pedagoģijā, mākslā, valodās un kultūrā, vadībā, informācijas tehnoloģijā, veselības aprūpē, sociālā labklājībā, vides aizsardzībā.

Studētgribētājiem ir pieejamas maksas studiju vietas visās universitātes piedāvātajās studiju programmās. Turklāt vēl iespējams iegūt valsts finansētas pamatstudiju (bakalaura) vietas programmās "Baltu filoloģija, kultūra un komunikācija", "Informācijas tehnoloģija”, “Jauno mediju māksla”, “Mehatronika”, “Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija”. Savukārt augstākā līmeņa studijās valsts finansētās vietas ir pieejamas programmās “Ekotehnoloģijas”, “Informācijas tehnoloģija”, “Karjeras konsultants”, “Vispārējās izglītības skolotājs (matemātikā, fizikā, bioloģijā)”.

Svarīgi, ka studentam iestājoties maksas studiju vietā un studējot ar labām sekmēm, turpmākajos gados ir iespējas studijas turpināt budžeta vietā. To nodrošina rotācijas princips – studiju sekmju izvērtēšana vienu reizi gadā.

Pieteikšanās studijām notiek no pirmdienas līdz trešdienai no pulksten 14 līdz 17 un ceturtdien – piektdien no pulksten 9 līdz 13. Studētgribētājiem līdzi jāņem pase vai identifikācijas karte un izglītības dokumenti, kā arī studiju pieteikuma maksu apliecinošs dokuments. Tālrunis uzziņām 26190339.

Sludinājums

Jeblonskis
17:16 | 10/08/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Maximas kasiera specialitātē vel vairāk vietas nekā Hesburgera pakošanas maģistros.

Ļoņa
13:07 | 11/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Maximas kasiera darbu vienmēr var atrast, bet augstskolas diploms pat tik mazvērtīgs, ka Hesburgerī darbu var arī nedabūt!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki