Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Veselīga uztura lekcijā diskutēs par diētām


atlikušas 250 zīmes


Veselīga uztura lekcijā diskutēs par diētām

Trešdienā, 16. janvārī, 2019 | BIRKAS: lekcija , LOC , Līga Jaunzema , veselības aprūpe , diēta
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 26.janvārī, pulksten 11 Liepājas Olimpiskā centra Saules zālē notiks veselīga uztura lekcijas par dažādām diētām. Uz lekciju aicināts ikviens interesents.

Veselīga uztura lekcijas vadīs uztura speciāliste Līga Jaunzema, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Lekcijā ar nosaukumu "Diētu veidi. Kā saprast, vai diēta nekaitē?" tiks apskatītas tādas tēmas kā uzturvielu loma organismā, iespējamās sekas, izslēdzot no uztura kādu no uzturvielu grupām, pamatvielmaiņas traucējumi, ievērojot nesabalansētas diētas. Lekcijas laikā tiks runāts par sabalansēta uztura šķīvi un praktiski sastādīts sabalansēta uztura šķīvja saturs. Lekcijas dalībniekiem būs iespēja noskatīties animācijas īsfilmu par modernām diētām, kā arī sarunā ar uztura speciālisti izvērtēt informāciju par diētām masu medijos un internetā.

Februārī norisināsies vēl divas lekcijas saistībā ar veselīgu uzturu, un lekciju tēmas būs "Uzturs, plānojot bērniņu" (9. februārī) un "Personības iezīmes un uzturs" (23. februārī).

Uz lekciju nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālr.: 28612877 (Līga), sūtot īsziņu ar vārdu, uzvārdu un izvēlētās nodarbības datumu, vai arī, rakstot uz e-pastu: liga.jaunzema@gmail.com. Lekcijas ilgums ir divas stundas.

Lekcijas tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr.: 63 404 747, e-pasts: veseliba@liepaja.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki