Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vidusskolēnus aicina pieteikties "Jauno mediķu nometnei"


atlikušas 250 zīmes


Vidusskolēnus aicina pieteikties "Jauno mediķu nometnei" (2)

Ceturtdienā, 17. maijā, 2018 | BIRKAS: RSU
Izdrukāt Ziņot

No 11. līdz 15. jūnijam Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāle sadarbībā ar Jauniešu māju organizē pirmreizēju izglītojošu pasākumu nedēļas garumā – "Jauno mediķu nometne".

Pieredzējušu veselības aprūpes speciālistu un studentu sabiedrībā vidusskolēniem šajā dienas nometnē būs iespēja iepazīt medicīnas darbinieku ikdienas dzīvi un profesijas specifiku. Pieteikties 10.–12. klašu skolēni aicināti līdz 27. maijam, informē Ieva RSU mediju attiecību vadītāja Nora Gediņa.

Nometnē jaunieši apgūs pirmās palīdzības sniegšanas un slimnieku aprūpes pamatus. Praktiskās nodarbības norisināsies RSU Liepājas filiālē, Liepājas reģionālajā slimnīcā un citās Liepājas veselības aprūpes iestādēs. Liepājas "Jauniešu mājas" darbinieki katras nometnes dienas noslēgumā veiks izvērtēšanu, kā arī parūpēsies par pusdienām un brīvā laika nodarbēm.

Piecu dienu laikā šajā nometnē jaunieši stiprinās zināšanas par organisma uzbūvi un pamatfunkcijām, iepazīs neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, ēnos mediķus Liepājas reģionālajā slimnīcā, izzinās rehabilitācijas un veselīga uztura pamatjautājumus, kā arī citos veidos paplašinās zināšanas medicīnā. Pasākums ir paredzēts 10.–12. klašu skolēniem no Liepājas. Interesenti aicināti līdz 27. maijam aizpildīt pieteikšanās anketu, kas ir pieejama šeit. Nometnes dalības maksa – 60 eiro.

Detalizēta informācija par nometni ir pieejama, rakstot uz laila.bethere@rsu.lv vai zvanot 26557112 (darba dienās pulksten 9–17).

Rīgas Stradiņa universitāte ir Latvijas augstskolu reputācijas topa līdere un viena no modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. RSU deviņās fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. RSU šobrīd studē 8670 studenti, tostarp 2139 ārvalstu studenti no 53 valstīm. Papildu informācija par RSU ir pieejama interneta mājaslapā www.rsu.lv. Sekot līdzi Rīgas Stradiņa universitātes jaunumiem var arī sociālajos tīklos Twitter, Facebook, Draugiem.lv, Instagram un YouTube. Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu medijā "Skaļāk".


Sludinājums

Zane
11:30 | 17/05/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Jauka iespēja!

Iks
16:06 | 17/05/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

To visu var apgūt bez maksas! Par ko jāmaķsā 60 eiro par 4 dienām?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki