Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Vienotība" aicina uz "Ideju talku" jeb diskusiju pēcpusdienu


atlikušas 250 zīmes


"Vienotība" aicina uz "Ideju talku" jeb diskusiju pēcpusdienu (6)

Otrdienā, 09. maijā, 2017 | BIRKAS: Vienotība , vēlēšanas , diskusija
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Trešdien, 10. maijā pulksten 17.30, partijas "Vienotība" atvērtajā birojā Zivju ielā 3 (Romas dārzā) notiks "Ideju talku" – diskusiju pēcpusdiena ar partijas deputātu kandidātiem.

Tajā interesenti tiks iepazīstināti ar partijas 3.jūnija pašvaldību vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstu, kā arī programmu – sapni par Liepāju!

Zanda Roga, "Vienotības" Liepājas biroja vadītāja: "Mēs vēlamies redzēt Liepāju starp attīstītākajām un skaistākajām pilsētām ne vien Latvijā, bet arī Baltijas jūras piekrastē. Mums ir savs sapnis par Liepāju, ko esam gatavi atklāt jums un īstenot!

Ko mēs darīsim, lai Liepājā cilvēki vēlētos atgriezties? Kādas ir mūsu idejas, lai būtu vairāk darba vietu? Kā palielināt iedzīvotāju ienākumus? Kā pilsētu padarīt tūristiem pievilcīgu? Mums ir atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem,"


"Ideju talka" plānota arī 16. maijā un 24. maijā pulksten 17.30.


Sludinājums

Mēslu talka
14:25 | 09/05/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

......

cbv
15:00 | 09/05/17
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

SKUJU TAKU nevis vēl jums idejas iedodiet

Kauna nav?
19:49 | 09/05/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Varēja jau necensties kopēt Liepājniekus. Varbūt pirms ceturtdienas diskusijas Martas centrā jāsagrābsta jaunas idejas, jo izreklamētās liepājnieki piesmēja?

alex
08:22 | 10/05/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Jūsu vilciens ir pagājis! Pat Seskam jūs neinteresējiet vairs, varbūt autostāvvietas pēc vēlēšanām atdos kvadrātveidīgo pārziņā?

BERSIS
12:08 | 10/05/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Mēs vēlamies redzēt Liepāju starp attīstītākajām un skaistākajām pilsētām ne vien Latvijā, bet arī Baltijas jūras piekrastē. Mums ir savs sapnis par Liepāju, ko esam gatavi atklāt jums un īstenot!
SAPŅOT NEVIENAM NAV AIZLIEGTS!!!!

klusadaba
12:14 | 10/05/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

pastaigājiet pa Liepāju un katram būs savs sapnis par Liepāju,kas mazliet atšķirsies viens no otra, bet visiem ir kopīgs sapnis- kā tradīt darba vietas un jaunas ražotnes-ne jau tās mazas fabrīciņas pie dāņiem, bet nopietnas, tādas kā bija Metalurgs.
Būs darbe - būs cilvēki.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki