Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Vienotības" atklātais birojs atzīmē gada jubileju


atlikušas 250 zīmes


"Vienotības" atklātais birojs atzīmē gada jubileju (5)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 10. februārī, 2017 | BIRKAS: Vienotība , Armīns Robežnieks , Romas dārzs , Zivju 3 , vēlēšanas
Izdrukāt Ziņot
Administratores Tomiju Lanku (no kreisās) un Zandu Rogu biroja gadadienā sveica "Vienotības" nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks.
Administratores Tomiju Lanku (no kreisās) un Zandu Rogu biroja gadadienā sveica "Vienotības" nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks.
FOTO: Modris Helds

Vairāk nekā 130 dažādu pasākumu gada laikā noticis partijas "Vienotība" birojā Romas dārzā, atskatoties uz aizvadīto laiku, secinājusi biroja vadītāja Zanda Roga.

Piektdienas, 10.februāra, pēcpusdienā "Vienotības" birojā nāca un gāja pastāvīgie lekciju, izstāžu un dažādu nodarbību apmeklētāji. Biroja administratores un nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks viesus sagaidīja ar kūkām, kafiju un ekrānā slīdošām bildēm, kurās atainots biroja ikdienas darbs.

Kopš atvēršanas pērn, 12.februārī, "Vienotības" birojs katru mēnesi aicinājis liepājniekus uz lekcijām, izstādēm, muzikāliem un dzejas vakariem. Aizvadīts gads ar vairāk nekā 130 dažādiem pasākumiem – bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem, kurus kopā apmeklējuši gandrīz divarpus tūkstoši interesentu. Notikušas arī desmit foto un gleznu izstādes.

Vai finansiālās grūtības, ko partija izjuta pēc tam, kad KNAB piesprieda partijai sodu un no pērnā rudens apturēja valsts finansējumu, netraucēs turpināt iesākto? Armīns Robežnieks teic, ka tas, neapšaubāmi, partijai ir zaudējums, lai arī lēmums apstrīdēts un "Vienotība" arī cenšas piedzīt no vainīgajiem biedriem tai nodarīto zaudējumu. Valsts finansējums tieši bijis tas avots, no kā uzturēti reģionālie biroji. Tomēr par to, ka līdz vēlēšanām birojs darbu turpinās līdzšinējā režīmā Robežnieks nešaubās. Kā būs pēc tam, tas atkarīgs arī no vēlēšanu rezultātiem, atzīst nodaļas vadītājs.

Līdz februāra beigām "Vienotības" Liepājas nodaļa sola sarīkot preses konferenci un paziņot galvenos kandidātus uz pašvaldības deputātu krēsliem. Pilns saraksts gan būšot zināms tikai iesniegšanas brīdī, sacīja Robežnieks.


Attēli:

Sludinājums

tad jau
00:33 | 11/02/17
ZIŅOT
(-5)
(2)
+

priekā! Austra ar bērniem, esperanto un bildes - bija labi pasākumi. Paldies.

d
14:13 | 11/02/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Mjā ....VIENS KOMENTĀRS
Vienotībai būtu jāsatraucas drusku

10:19 | 12/02/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Man patīk abu meitēnu minikleitas. Tas noteikti liecina par nopietnu pieeju šim pasākumam!:D

Liekuļiem
19:28 | 12/02/17
ZIŅOT
(-4)
(0)
+

Ej uz klosteri, tur kleitas garas, smaidi patiesi, sienas melnas, jautrība visriņķī :)

Maija
10:22 | 20/02/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Izlasīju L.Lapsas grāmatu par Liepājas metalurgu. Iesaku visiem liepājniekiem,kas vēlas uzzināt patiesību par notikušo Latvijas valsts apzagšanu jau sākot ar 2002.gadu, kad Liepājas metalurgā parādījās galvenie afēristi Zaharjins, Segaļs sadarbībā ar pilsētas mēru Sesku ieguva no Latvijas valsts galvojumu 62 miljoni eiro ,kurus izsaimniekoja minetie noziedznieki, Latvijas valsts turpina maksāt Liepājas metalurga dažādos parādus no mūsu visu nodokļu maksātāju naudas un vēl ilgi turpinās. Par šo maksāšanu varat pateikties Liepājas negalvai Seskam. Turpiniet liepājnieki tādā pašā garā un partijas Vienotība vadībā-šis ceļš ved uz elli.....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki