Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vilnītis pieļauj, ka LRA nākotnē jāpārtop par partiju


atlikušas 250 zīmes


Vilnītis pieļauj, ka LRA nākotnē jāpārtop par partiju (15)

Trešdienā, 10. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Reģionu apvienība , Jānis Vilnītis , vēlēšanas
Izdrukāt Ziņot

13.Saeimā neiekļuvušajai Latvijas Reģionu apvienībai (LRA) nākamie četri gadi būtu jāizmanto, lai sakārtotu sevi un uzlabotu vadības, lēmumu pieņemšanas un reaģēšanas spējas,

Un, iespējams, pārtapt par partiju, intervijā "Rietumu radio" sacīja Liepājas domes deputāts, Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis (LRA), ziņo aģentūra LETA..

Komentējot LRA sniegumu nupat aizvadītajās parlamenta vēlēšanās, Vilnītis atbildēja, ka to nevar novērtēt ar plus zīmi, tomēr rezultāti neesot slikti. Viņš norādīja, ka pētījumu kompānija "Kantar TNS" LRA prognozēja 0,4% vēlētāju atbalstu, bet vēlēšanās tika iegūti 4,16% balsu. "Labs rezultāts ir reģionos, slikts Rīgā," sacīja Vilnītis, pamatojot rezultātus ar to, ka konkrēta piedāvājuma Rīgai programmā nebija, tā bijusi tendēta uz reģioniem. "Tas ir labs mājasdarbs, ja pēc četriem gadiem LRA atkal gribēs piedalīties vēlēšanās," viņš sacīja.

Tāpat Vilnītis pauda viedokli, ka lielu ietekmi uz Liepājas vēlētājiem atstāja polittehnologa Reiņa Točelovska paziņojums, ka viņš un Ģirts Kronbergs (LRA) pirms 2017.gadā notikušajām pašvaldību vēlēšanām finansējuši un atbalstījuši pilsētas mēram Uldim Seskam (Liepājas partija) neglaimojošo izdevumu "Par ko nekad nestāstīs "Kurzemes Vārds"", lai gan patlaban abi politiskie spēki ir koalīcijas partneri domē. "Savu iespaidu tas atstāja ne tikai uz LRA, bet arī uz Liepājas partiju," pārliecināts Vilnītis.

LRA nākotni politiķis komentēja izvairīgi, sakot, ka vispirms "jānoplok pēcvēlēšanu posma emocijām". Viņš uzsvēra, ka partijā parādījušies jauni cilvēki ar, kuri var pretendēt uz līderu pozīcijām. Kā piemēru deputāts minēja Edvardu Smiltēnu, kurš pierādījis, ka neatpaliek no "jau daudzus gadus par līderiem esošiem biedriem". Vilnītis arī sacīja, ka būtu jāizmanto nākamie četri gadi, lai sakārtotu apvienību un padarītu vadības lēmumu pieņemšanu ātrāku. Viņš skaidroja, ka LRA funkcionē divu līmeņu vadība – valde un pārstāvju sapulce, un, "iespējams, šai apvienībai jātop par partiju, jo lēmumu pieņemšana ir smagnēja".

Lūgts nosaukt no Liepājas pilsētas skatpunkta vēlamāko nākamās valdības vadītāju, Vilnītis sacīja, ka pilsētas interesēs būtu cilvēks, kas saistīts ar Liepāju vai Kurzemi, bet lielas atšķirības viņš starp premjera kandidātiem nesaskatot. Vilnītis neizslēdza scenāriju, ka Jaunā konservatīvā partija un "KPV LV", sadalot atbildības jomas, nonāks pie kompromisa un premjera amatam varētu tikt virzīts kandidāts no citiem politiskajiem spēkiem, piemēram Artis Pabriks no "Attīstībai/Par!", kas, pēc Vilnīša domām, būtu pareizs risinājums.


Sludinājums

Jānim Vilnītim
10:19 | 10/10/18
ZIŅOT
(-15)
(7)
+

Beidz muļķoties ar svešām neliepājnieciskām partijām. Lai ar to nodarbojās kaut kādi nelgas ar urīnpūšļā nesaturāmām kaitēm, Mums Liepājā ir Liepājas partija ar dziļām liepājnieciskām saknēm. Tev vienkārši ir jāuzraksta iesniegums un Tu tiksi uzņemts ar visām no tām izrietošām pozitīvām sekām. Integrācija vienmēr ir veicinājusi cilvēka attīstību un miers baros gan Tevi, gan mūs-liepājniekus.

Antons
18:41 | 10/10/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Nelaimes putns.

arī Jānim Vilnītim
10:48 | 10/10/18
ZIŅOT
(-9)
(19)
+

Neklausieties, Jāni, uz sesku galma sulaiņu gaudām, kuri baidās zaudēt ietekmi! Liepājas partija nav nekāda panaceja, nav mūsu vienīgā un mīļotā partija mūžu mūžos, tie laiki sen pagājuši. Diemžēl LP kļuvusi par dažu ambiciozu cilvēciņu iegribu un biznesa interešu izpildītāju, par ko varbūt pat nezina daļa tās biedru, kuriem iestāšanās bija amatā palikšanas jautājums. Mostieties, ļaudis!

Riktīgais
11:16 | 10/10/18
ZIŅOT
(-11)
(12)
+

Es gan neuzskatu, ka Točelovskis pie vainas, pie vainas laikam būs fakts, kad pēc pašvaldību vēlēšanām Sesks nopirka Vilnīti ar visu viņa brandžu, vēlētājam vairs nav atmiņa kā zelta zivtiņai!

Statistika
11:45 | 10/10/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Reģioniem ir vajadzīga sava partija, taču diemžēl Rīgai ir skaitlisks pārsvars, un, ja arī reģionos balso par Rīgas partijām, tad LRA paliks aiz borta

kyiyy
12:49 | 10/10/18
ZIŅOT
(-4)
(13)
+

Jankam šī jau 5 partija ko tur ņemas ja neievēlēja . Pēc 4 gadi būs jau aizmirsuši tādu partiju. Ej uz citu. Pieredze ir.

bv
19:18 | 10/10/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Domāju ka Vilnis skatas Kaimiņa virzienā...
Oža saka priekšā

CF
13:40 | 10/10/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

LABS

Nu
13:13 | 10/10/18
ZIŅOT
(-3)
(9)
+

LRA laiks pa skuju taku.Un Pabriks:D politisks staigulis tā pat kā Bondars un visi Vienotības atzari.

Oligarhs
13:21 | 10/10/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Tu, vietējais LP provinciālis, neaizmirsti ka viss plūst un mainās! 'Pirms LP pilsētā ari bija visādas ,,galvenās partijas'' , visas aizgāja ,,pa skuju taku'' . IR LAIKS PĀRMAIŅĀM !!!

Nu
15:09 | 10/10/18
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

Mhm,un Vilnītis būtu tā pārmaiņa?Tad jau labāk kāds cits no biedrības.p.s. Neticu,ka deputāti ievēlēs to Vilnīti par mēru un jo vairāk no viņa ko dzird,jo aug pārliecība-negribu tādu mēru!

kplv
13:41 | 10/10/18
ZIŅOT
(-3)
(10)
+

Nu jau Seskam būs jālec uz KPLV , ja ZZS pat koalīcijā nebūs ..

kplv
13:41 | 10/10/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Nu jau Seskam būs jālec uz KPLV , ja ZZS pat koalīcijā nebūs ..

Jeblonskis
14:18 | 10/10/18
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

Es pieļauju ka tie zaglēni varētu pisties dirst. Neizskatās ka velreiz tiks ievēlēti. Pat pensiķi jau atjēgušies ka balso visu laiku par zagļiem.

Kultūras namā rīko vēlēšanas bet rezultāti nav
22:54 | 10/10/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nīcā kultūras namā nav izlikti vēlēšanu rezultāti. Cik zināms nedēļu būtu iespēja redzēt. Bet kas nomalē svarīgs sūda vēlēšanas beidzās un viss vienalga. Ja neizvieto tad nav kaut kas kārtībā ar šo vietu.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki