Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vilnītis: Ticu, ka domes koalīcijas vienošanās tiks pildīta


atlikušas 250 zīmes


Vilnītis: Ticu, ka domes koalīcijas vienošanās tiks pildīta (15)

Pirmdienā, 19. februārī, 2018 | BIRKAS: Jānis Vilnītis , Uldis Sesks , Reģionu apvienība , Liepājas partija
Izdrukāt Ziņot

Nav nekādu indikāciju, ka Liepājas domes koalīcijas vienošanās netiks pildīta, aģentūrai LETA sacīja Liepājas domes deputāts Jānis Vilnītis (Latvijas Reģionu apvienība).

To viņš teica aģentūrai LETA, komentējot LRA Saeimas frakcijas vadītājas Nellijas Kleinbergas izteikumus, ka Liepājas mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) varētu nepildīt vienošanos un domes sasaukuma otrajā pusē neatdot Liepājas mēra krēslu Vilnītim.

Vilnītis sazinājies ar Kleinbergu, lai noskaidrotu, vai viņas paustās aizdomas ir pamatotas ar kādiem Vilnītim, iespējams, nezināmiem apstākļiem par situāciju Liepājā, un noskaidrojis, ka šādu ziņu nav. Acīmredzot Kleinbergas redzējums esot saistīts ar LRA pieredzi Saeimā, bet tas, pēc Vilnīša domām, nav attiecināms uz Liepāju. Vilnītis aicinājis LRA turpmāk izteikumus, kas attiecas uz Liepāju, saskaņot ar viņu.

Vaicāts, vai viņam pašam nav aizdomu, ka koalīcijas vienošanās varētu netikt pildīta, Vilnītis sacīja: "Nav pareizi dzīvot aizdomās - tā tikai nelietderīgi tiek tērēta enerģija. Es ticu, ka koalīcijas vienošanās tiks pildīta. Vēl šomēnes tikos ar Sesku, un pārrunājām arī šo jautājumu. Sarunā neizskanēja ne pušplēsta vārda, ka kaut kas varētu būt citādāk."

Kā ziņots, LRA Saeimas frakcijas vadītāja Nellija Kleinberga intervijā "Neatkarīgajai" paudusi aizdomas, ka, pretēji solītajam, Sesks diez vai līdz ar Saeimas vēlēšanām atdos savu krēslu biedrības "Liepājniekiem" līderim Vilnītim.

Vilnīša biedrībai ir sadarbības līgums ar LRA un viņš no šīs partijas saraksta varētu kandidēt Saeimas vēlēšanās, taču to nedarīs, jo iecerējis nonākt Liepājas mēra krēslā. Sesks pēc pašvaldību vēlēšanām noturējās Liepājas mēra krēslā, tikai pateicoties solījumam uz Saeimas vēlēšanu laiku atdot pilsētas vadību Vilnītim. Bija noprotams, ka Sesks būs starp līderiem Zaļo un zemnieku savienības Saeimas deputātu kandidātu sarakstā Kurzemē, tomēr pašlaik par viņa kandidēšanu skaidri paziņojumi nav sniegti.

"Saskaņā ar vienošanās, par ko Uldis Sesks paziņoja presē, pēc Saeimas vēlēšanām Jānis Vilnītis pārņem Liepājas domes vadību, bet, ziniet, man ir tādas iekšējas šaubas. Diez vai tas tā notiks. Mana aizdomīguma pamatā ir tas, ko redzu politikā. Kaut vai ar to pašu prezidija pārvēlēšanu. Lielu atbalstu sākumā un beigās pilnīgu mīnusu ievelkot. Man ir nelabas aizdomas, ka tur vēl ir daudz nezināmo," sacījusi LRA politiķe.

Kleinbergai ir aizdomas, ka tiekot gatavota vide, "kurā varbūt vairs ne pats Uldis Sesks to paziņos, bet būs cilvēki, kas teiks - mums vajag, lai Sesks paliek. Tas nekas, ka ir tāda vienošanās". "Lai Dievs dod, ka manas šaubas nepiepildās," piebildusi Saeimas deputāte.

"Politikā gan viss ir iespējams, kā man tagad arvien vairāk kļūst redzams. Ja tā notiks [Sesks vienošanos nepildīs], tad būs jādomā. Jautājums, vai Vilnītis pats to vēlas [startēt Saeimas vēlēšanās]? Uz iepriekšējām Saeimas vēlēšanām viņš atteicās startēt, jo uzskatīja, ka savu darbu velta tieši Liepājai, un to godprātīgi darīja," piebildusi Kleinberga.


Sludinājums

He he
15:07 | 19/02/18
ZIŅOT
(-3)
(24)
+

Šis būs pārbaudījums Seskam- vai viņš ir “vīrs un vārds”, vai arī sauklis “mēra krēsls nav mans pašmērķis” ir tukša skaņa. Ja cilvēks netur savu vārdu, tad tāds pilsētu nedrīkst vadīt.

Arī dzīvnieks
15:09 | 19/02/18
ZIŅOT
(-2)
(16)
+

Vai tiesa, ka seskis gatavojoties palikt savā vietiņā un vervē atbalstītājus, kuri “lūgs” viņu nu vēl kādu gadiņu pastrādāt? Ja tā ir taisnība, tad ceru, ka Vilnītis nepadosies šādai ambrāžai

Vilnītim
15:19 | 19/02/18
ZIŅOT
(-20)
(18)
+

Es ļoti gribētu ticēt, ka Jūs nenonāksiet mēra krēslā.

Arī Vilnītim
15:22 | 19/02/18
ZIŅOT
(-14)
(18)
+

Es, savukārt, to ļoti gribētu un to arī novēlu!

SaVi
16:19 | 19/02/18
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Visu laiku runājam par kādu vienošanos, kuru neviens acīs nav redzējis, bet tas taču ir papīra formātā, vai ne? Kā tad ir ar caurspīdīgumu, atklātību - vai šīe vārdi ir aizmirsušies kopā ar Uldi strādājot?! Lūdzu, vienošanos studijā, lai visi zinām par ko runa. :)

Maitre SANTOS
16:27 | 19/02/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Je suis a votre disposition pour vous aidez a résoudre tous ces problèmes, même les cas les plus désespère : Amour, protection contre les ennemies et

les mauvais sorts, guérit l’impuissance, fidélité absolue (affection retrouvé). Fait venir ou revenir la personne que vous aimez, complexe physique et

moraux, chute de cheveux, attraction de la clientèle pour les vendeurs, chance dans tous les domaines, réussite dans les affaires, examens, permis de

conduire, concours et timidité, etc…. Peut me contactez par ces informations suivante :
SANTOS


Contact Maître SANTOS :

SiteWeb : https://www.marabout-vaudou-occulte.com

SiteWeb : https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com

SiteWeb : https://www.richesse-rapide.wixsite.com/devenir-riche

SiteWeb : https://www.retour-affectif-ex.wixsite.com/marabout-vaudou

SiteWeb : http://www.sorcier-vaudou.onlc.be

Blog : http://www.magieretouraffectif.unblog.fr

E-Mail : Contact@marabout-vaudou-occulte.com

Tél Bénin :(+229) 97-45-85-00

esmu PRET liekuli
16:36 | 19/02/18
ZIŅOT
(-13)
(17)
+

Es arī negribu, ka divkosis, plātīzers, pašlabuma meklētājs nonāktu pie pilsētas vadīšanas. Tā būtu iznīcība pilsētai. Heh, bet siltās vietiņās vismaz tiktu viņa drauģeļi un tuvinieki!

Ha
09:40 | 20/02/18
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Par savu silto vietu tik ļoti esi satraucies)))

54
16:45 | 19/02/18
ZIŅOT
(-8)
(12)
+

Vilnītis satraucies, ka viņa divgājienu shēma ar Sesku ir atšifrēta

Nu
19:15 | 19/02/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Drīkstat arī nepildīt...Nekad par viņiem vairs nebalsošu.

vecliepājnieks
10:37 | 20/02/18
ZIŅOT
(-4)
(18)
+

Vilnīti! Jūs piemānījāt, "uzmetāt" savus vēlētājus! kāpēc lai Sesks "neuzmestu" Jūs? Tas būtu tikai loģiski, tikai taisnīgi! Normāls Latvijas bizness.

nē nē nē
10:41 | 20/02/18
ZIŅOT
(-7)
(15)
+

Vilnītti nekādā gadījumā,man vispār pēdējā laikā viņš likās tāds neadekvāts,taka bērns kurš ticis konfekšu veikalā un var ņemt ko grib,visur liek iekšā sev pietuvinātos bez konkursiem .Iet pa galvām lai tik sev gūtu labumu,Jautājums kas par pilsētu domās ,ja prioritāte ir tikai savas ambīcijas un labums.Es nesaku ka Sesks ir tas labais ,bet nu noteikti ne Vilniti ,ir jābūt vēl kādai alternatīvai,lai vismaz beidzās tās represijas nepamatotās ko viņš uzsācis ,tas jau vairs nav normāli.

Alternatīva
12:18 | 20/02/18
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Tikai ne Asniņu. Tad jau Vilnītis ir balts un pūkains pret šo liekēdi.

ko psiho
11:28 | 20/02/18
ZIŅOT
(-4)
(6)
+

ko brēc kā aizkauts.?! kur kādas repersijas, tu ko pīpē???? laikam pašam bikses pilnas. bail ka beigsies lafffa :D

elijah roland
13:50 | 24/02/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Laba diena,

Mēs piedāvājam privātos, komerciālos un individuālos aizdevumus ar ļoti zemām gada procentu likmēm, kas ir 3% no viena gada līdz 50 gadu atmaksas periodam un jebkurā vietā pasaulē. Mēs piedāvājam jebkāda veida kredītus.

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Vai jūs zaudējat miegu naktīs, uztraucot, kā iegūt likumīgu aizdevuma aizdevēju? Vai jūs nokaujat nagus ātri? Tā vietā, lai izdarītu likmes uz nagiem, sazinieties ar Elijas Rolandas aizdevumu firmu (Elijahloanfirm@outlook.com) tagad, speciālistiem, kuri palīdz pārtraukt aizdevumu sliktu kredītvēsturi, lai atrastu risinājumu, kurā mūsu uzvara ir mūsu misija.

Personām, kas vēlas saņemt aizdevumu, sazinieties ar mani pa e-pastu:
Kreditora vārds: Elijah Roland
Aizdevējs E-pasts: Elijahloanfirm@outlook.com

Ar cieņu,
Elija Rolanda kungs

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki