Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Visiem politiski represētajiem izmaksās svētku pabalstus


atlikušas 250 zīmes


Visiem politiski represētajiem izmaksās svētku pabalstus

Trešdienā, 15. oktobrī, 2014 | BIRKAS: represētie , pabalsti , valsts svētki , sociālais dienests
Izdrukāt Ziņot

Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, Liepājas pašvaldība visām politiski represētajām personām izmaksās svētku pabalstu 30 eiro apmērā.

Pabalstu politiski represētie, kuru dzīvesvieta deklarēta Liepājā, no 5. novembra var saņemt jebkurā no AS “Norvik banka” Liepājas filiālēm, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jāklobsone.

Represētie, kuri veselības stāvokļa dēļ paši nevar aiziet uz banku, aicināti līdz 31.oktobrim ar aprūpētāju vai pilnvaroto personu palīdzību vērsties ar iesniegumu Sociālajā dienestā par pabalsta piegādi dzīvesvietā.

Šobrīd Sociālā dienesta redzeslokā ir 461 represētās personas, par kurām arī sagatavots pabalsta saņēmēju saraksts bankai. Ja persona nav iekļauta sarakstā, tad pabalstu var pieprasīt Sociālajā dienestā, 220. kabinetā, iesniedzot pabalsta saņemšanai nepieciešamos dokumentus līdz šā gada 28.novembrim.

Iesniegumu par pabalsta piegādi mājās var iesniegt 220. kabinetā pirmdienās no 14 līdz 17, otrdienās no 9 līdz 12, ceturtdienās no 15 līdz 18 un piektdienās no 14 līdz 16.

Neskaidrību gadījumā var zvanīt uz Sociālo pakalpojumu daļu pa tālr. 63489674.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki