Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

VUGD aicina uz Atvērto durvju diena 17.maijā


atlikušas 250 zīmes


VUGD aicina uz Atvērto durvju diena 17.maijā (2)

Otrdienā, 15. maijā, 2018 | BIRKAS: VUGD , atvērto durvju diena
Izdrukāt Ziņot

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 153.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests jau septīto gadu 17.maijā rīkos Atvērto durvju dienu.

Tā notiks visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa Inta Palkavniece.

Atvērto durvju dienas ietvaros šo ceturtdien, 17.maijā no pulksten 10 līdz 19 VUGD aicina ikvienu interesentu nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā! Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Jau šobrīd daudzas izglītības iestādes ir pieteikušas savu apmeklējumu, tāpēc aicinām visus interesentus savlaicīgi pieteikties, sazinoties ar  VUGD daļu un posteņu kontaktpersonām (saraksts pieejams šeit). 

Nāc ciemos, iepazīsti un uzzini daudz jauna par ugunsdzēsību, ugunsdrošību un ugunsdzēsējiem glābējiem! Svinot savu dzimšanas dienu, mēs gaidīsim ciemos un priecāsimies par ikvienu apmeklētāju!


Sludinājums

Uldos
07:37 | 16/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Gribu braukt ciemos un redzēt, kā ugunsdzēsēji dzīvo, Ķeioenē postenī ar medību māju pirti, baseinu . Nav info , ar kuru ir jāsazinās?

Robis
13:05 | 22/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kad būs atvērto durvju diena Liepājas cietumā?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki