Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Zema vēlētāju interese par EP deputātu kandidātu sarakstiem


atlikušas 250 zīmes


Zema vēlētāju interese par EP deputātu kandidātu sarakstiem (2)

Otrdienā, 21. maijā, 2019 | BIRKAS: vēlēšanas , Latviešu biedrības nams , Iveta Freimane , Eiropas parlaments
Izdrukāt Ziņot

Vēlēšanu iecirkņos novērojama zema vēlētāju interese par Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās pieteiktajiem deputātu kandidātu sarakstiem, aģentūra LETA noskaidroja vēlēšanu iecirkņos.

Vakar Liepājas Latviešu biedrības namā vēlētāju aktivitāte nav novērojama. Kā norādīja iecirkņa komisijas priekšsēdētāja Iveta Freimane, divu dienu laikā iecirkni apmeklējis viens vēlētājs, kurš bija pieteicis mājas vizīti.

Par kandidātu sarakstiem interesi izrādījuši divi cilvēki Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas vēlēšanu iecirknī un Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā, liecina iecirkņu sniegtā informācija.

Kā aģentūrai LETA pauda Nevalstiskās organizācijas nama iecirkņa priekšsēdētāja Madara Meiere, vēlētāju aktivitāte ir ļoti zema. Viņa arī piebilda, ka konkrētajā iecirknī divi cilvēki bija atnākuši, lai pieteiktu mājas vizītes, bet vēl divi, lai noskaidrotu savu vēlēšanu iecirkni, bet interesi tieši par deputātu kandidātu sarakstiem vēl neviens nav izrādījis.

Jau ziņots, ka gan vakar, 20.maijā, gan arī šodien, 21.maijā, bija iespējams doties uz vēlēšanu iecirkņiem, lai iepazītos ar kandidātu sarakstiem, pieteiktu mājas vizītes, kā arī noskaidrotu citus jautājumus saistībā ar gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām.


Sludinājums

es
16:03 | 21/05/19
ZIŅOT
(-5)
(2)
+

lieku mīkstu vēlēšanām!

Bems
19:45 | 21/05/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Nu tad no publiskojiet info par kandidātiem.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki