Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Židele, Laugale un Pīlēns saņem "Turības" apbalvojumus


atlikušas 250 zīmes


Židele, Laugale un Pīlēns saņem "Turības" apbalvojumus (10)

Pirmdienā, 07. maijā, 2018 | BIRKAS: Turība , apbalvojumi , Inese Židele , Laura Laugale , Uldis Pīlēns , Promenade Hotel , UPB , tūrisms
Izdrukāt Ziņot
Inese Židele
Inese Židele
FOTO: publicitātes
Inese Židele Uldis Pīlēns Laura Laugale

Liepājnieki Inese Židele, Laura Laugale un Uldis Pīlēns saņēmuši Biznesa augstskolas "Turība" Goda apbalvojumus, informē augstskolas pārstāve Marta Kive.

Apbalvojumi tiek piešķirti par īpašiem nopelniem nozarē un izciliem sasniegumiem dažādās sfērās. Sagadījies, ka šogad balvas saņems trīs liepājnieki – arhitekts, uzņēmējs, UPB holdinga dibinātājs un Integrālās izglītības institūta līdzdibinātājs Uldis Pīlēns, kas saņems Goda doktora titulu, studente Laura Laugale, kas saņems Goda studenta titulu un "Promenade Hotel" vadītāja Inese Židele, kurai piešķirts apbalvojums – Goda absolvents tūrisma nozarē.

Studente Laura Laugale par saņemto apbalvojumu saka: "Visi goda nosaukumu saņēmēji savā ziņā ir cilvēki "bākas", kas izstaro gaismu, rāda virzienu, rada drošības sajūtu un ārkārtīgi iedvesmo. Un tāpēc man ir vēl lielāks prieks, ka arī manā dzīvē dažas tādas bākas – ceļa rādītājas – ir un ka svinīgajā ceremonijā varēšu būt ar viņiem kopā."

Arī uzņēmējs Uldis Pīlēns ir gandarīts par piešķirto apbalvojumu, uzsverot: "Protams, ka man ir gods saņemt šādu balvu. Aizvadītajā vasarā augstskola mani uzaicināja nolasīt lekciju par uzņēmējdarbības filozofiju – jautājumiem, kurus nemāca skolā, bet kuriem jāiet cauri uzņēmēja dzīvē. Man par lielu izbrīnu auditorija bija pilna, tāpat negaidīti daudz cilvēku šo lekciju "Mans uzņēmēja kods" vēlāk noskatījās internetā, tas nozīmē, ka tēma ir aktuāla. Noteiktas formulas, kā gūt panākumus uzņēmējdarbībā, nav, bet patīkami, ka pēc lekcijas no studentiem saņēmu ļoti daudz un dažādus jautājumus."

Balva tiks pasniegta svinīgā apbalvošanas ceremonijā – Biznesa augstskolas "Turība" Gada balva "Brīvība. Uzņēmība. Kompetence.", kas norisināsies 10.maijā. Lepojoties ar cilvēkiem, kuri ar savu darbu ir tuvinājuši augstskolu mērķu sasniegšanai, augstskola apbalvojumu piešķir jau ceturto gadu. Ikviens Biznesa augstskolas Turība absolvents, students, akadēmiskā personāla pārstāvis, kā arī cilvēks, kurš ar savu darbu ir tuvinājis augstskolu mērķu sasniegšanai, varēja tikt ieteikts vai izvirzīts, kā arī ieteikt vai izvirzīt apbalvojuma saņemšanai pats sevi.

Par to, kuriem no izvirzītajiem kandidātiem piešķirt Goda nosaukumus, lēma Senāta apstiprināta Goda nosaukumu komisija. Goda nosaukumu komisija rekomendēja Senātam pretendentus Goda nosaukuma piešķiršanai, un Senāts to apstiprināja.


Sludinājums

...
12:35 | 07/05/18
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Apsveicu!

__
12:36 | 07/05/18
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Malači!

Prieks
12:55 | 07/05/18
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Kāda patīkama kompānija...

guga
16:17 | 07/05/18
ZIŅOT
(-9)
(4)
+

Pīlēns daudz ko sasniedzis. Bet par ko balva piešķirta abām dūšīgajām sievietēm, nu gan nesaprotu.

muļķi
17:42 | 07/05/18
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Vot tu esi idiots

Jeblonskis
20:55 | 07/05/18
ZIŅOT
(-6)
(3)
+

Bezdarbnieku apbalvojumi :-D

kaudzīte
09:48 | 08/05/18
ZIŅOT
(-4)
(1)
+

Kaut kā nesakarīgi - ``augstskolās to nemāca``, Ja tas ir kaut kas pat goda nosaukumu cienīgs, kāpēc tad nemāca? Atstāj kādam privāti, lai goda nosaukumus piešķirtu? Var jau piešķirt, bet - ja tieši par to, ka māca augstskolās. Un pietrūkst arī informācijas - kas tad bija tie, kuri izvirzīja, vai varbūt paši izvirzījās? Un kaut kas tāds kā pašizvirzīšanās godināšanai jau arī ir kaut kas no padomju vai mērnieku laikiem. Tie kā nebeidzas tā nebeidzas.

Liepāja
16:53 | 09/05/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Liepājniekos kaut kas TĀDS tomēr ir... sakiet, ko gribat, bet es proecājos, ka esmu liepājnieks! Sveicu apbalvojuma saņēmējus!

nu bet, protams
18:43 | 09/05/18
ZIŅOT
(-6)
(1)
+

ka ir. Tas TĀDAIS, kas ir sarkanā buržuāzija, pa visām vīlēm lien laukā.

miets
15:38 | 14/05/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

jau laicigi sak reklamas kampanu,,,kur tad jusu pasu absolventi??????

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki