Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Zinātkāres centrs ZINOO no 1.maija pārtapis par ZIIC


atlikušas 250 zīmes


Zinātkāres centrs ZINOO no 1.maija pārtapis par ZIIC (3)

Ceturtdienā, 02. maijā, 2019 | BIRKAS: Dārta Gobiņa , Izglītības pārvalde , ZIIC , Jānis Beķeris
Izdrukāt Ziņot

No 1.maija Zinātkāres centra ZINOO vietā Autoru ielā 4/6 darbojas Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC), kurš turpina ZINOO iesāktos darbus un piedāvās jaunus pakalpojumus.

Kā informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone, pašvaldībai līdz šim bija franšīzes jeb zīmola izmantošanas līgums ar ZINOO, taču no 1.maija līdzšinējais Zinātkāres centrs ir pilnībā Izglītības pārvaldes pārziņā. Juridiski un finansiāli jau kopš pagājušā gada rudens, tagad – arī saturiski.

Trešdien, 15.maijā, pulksten 11 plānota Zinātnes un izglītības inovāciju centra svinīga atklāšana. Plašāka informācija par centrs liepaja.lv.

Lai gan Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes konkursā par Zinātnes centra jauno nosaukumu un logo par uzvarētāju tika atzīta liepājniece Dārta Gobiņa, no viņas iesniegtās skices jaunajā logo izmantoti tikai atsevišķi elementi. Jaunā logo autors ir dizaineris Jānis Beķeris.

Jaunajam Zinātnes centra nosaukumam un logo bija jāatspoguļo saistība ar dabu, ūdeni un zinātni, kas izriet no Liepājas ģeogrāfiskā novietojuma starp ūdeņiem – ezeru un jūru. Tam jāsaskan ar zinātnes centra tēmas pamatojumu: Liepāja – pilsēta starp ūdeņiem. Nosaukumam un logo jāatspoguļo tas, ka gaiss un ūdens ir visas dzīvības pamatā.


Sludinājums

Nosaukums
15:15 | 02/05/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Diezgan dīvains nosaukums.

es
15:46 | 02/05/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

No viena dīvaina nosaukuma uz otru. Galīgi nav pievilcīgs.

Pēteris
18:38 | 02/05/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Saturs pilnīgi neatbilst nosaukumam. Maldinošs.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki