Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

ZZS testē Kurzemes vēlētājus par sadarbību ar "Saskaņu"


atlikušas 250 zīmes


ZZS testē Kurzemes vēlētājus par sadarbību ar "Saskaņu" (13)

Autors: irliepaja.lv
Piektdienā, 14. septembrī, 2018 | BIRKAS: vēlēšanas , Saeima , ZZS , Liepājas partija , Saskaņa
Izdrukāt Ziņot
ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis 2014.gadā parakstīja sadarbības līgumu ar Ulda Seska vadīto Liepājas partiju.
ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis 2014.gadā parakstīja sadarbības līgumu ar Ulda Seska vadīto Liepājas partiju.
FOTO: Modris Helds

Kamēr Liepājas mērs Uldis Sesks ar aizdomām skatās uz koalīcijas partneriem domē, tikām Liepājas partijas "jumts" – ZZS – testē vēlētāju attieksmi par iespējamo sadarbību ar "Saskaņu".

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) sabiedriskās domas aptaujā pārbauda savu vēlētāju attieksmi pret ZZS iespējamo sadarbību ar Saskaņu, nesen žurnālam "Ir"  apstiprināja ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

"Šī konkrētā aptauja tiek veikta Kurzemes vēlēšanu apgabalā. Tikai vienā apgabalā," sacīja Brigmanis, apstiprinot, ka ZZS apmaksā šādu "Latvijas faktu" aptauju. Kurš konkrēti apvienībā to ir pasūtījis un kādu iemeslu dēļ, Brigmanis nespēja paskaidrot. "Mums ir tā īpatnība, ka mūsu vēlēšanu kampaņas notiek pa vēlēšanu apgabaliem, kā varbūt esat ievērojuši. Šajā konkrētajā gadījumā tā ir Kurzemes iekšējā lieta, kādus aptaujas jautājumus viņi liek," sacīja Brigmanis.

Viņš pats kategoriski noliedz, ka jebkad varētu atbalstīt ZZS valdību ar "Saskaņu". "Es pat pateiktu vairāk — ja kaut kādā abstraktā veidā, kam es nedodu pat procentu iespējamības, ZZS varētu piekrist iet [kopā ar "Saskaņu"], tad es personīgi izstātos no ZZS," sacīja Brigmanis.

Uz jautājumu, kurš tad apvienībā varētu zināt, kāpēc ZZS pasūtījusi šādu aptauju, Brigmanis aicināja sazināties ar Kurzemes apgabala pirmo numuru — Gundaru Daudzi.

Taču Daudze "Ir" pavestījis, ka neko par šādu aptauju nezinot. Turklāt viņš pauda neapmierinātību ar medijos plaši izskanējušo citātu no viņa intervijas Rīga TV24 augusta beigās, kur Daudze pieļāvis ZZS sadarbību ar "Saskaņu".

"Nevajag izraut no teksta, johaidī arārā to, ko es neesmu teicis! Vajag apskatīties oriģinālā, nevis to idiotismu, ko ir samontējusi Latvijas Televīzija."

Daudze skaidro, ka esot pārprasts — viņš runājis par sadarbību ar "Saskaņu" parlamentā, kas jau šobrīd notiek, savukārt valdību ar "Saskaņu" neatbalstītu. "ZZS viedoklis, un es esmu komandas cilvēks, es tam pilnīgi piekrītu — mēs šobrīd neizskatam nekādas koalīcijas vai sadarbības iespējas ar "Saskaņu" valdībā."

Neko par vēlētāju aptauju nezināja arī ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze, kurš arī izslēdz ZZS un "Saskaņas" sadarbību valdībā 13. Saeimā jebkādās formās.

Vai šādas aptaujas veikšana tomēr neliecina, ka politiskajā spēkā ir pretrunas par šo jautājumu? "Nu, cilvēkiem varbūt vienkārši ir interese šādu tēmu uzrunāt, es nezinu, kāpēc viņi to uzdeva, es tiešām nezinu," sacīja Brigmanis.

Kā zināms, 13.Saeimas vēlēšanās Kurzemes vēlēšanu apgabalā ZZS sarakstā startē arī četri Liepājas partijas kandidāti Valdis Skujiņš, Aija Barča, Vilnis Vitkovskis un Ivars Krastiņš.

Sludinājums

Surprise
13:19 | 14/09/18
ZIŅOT
(-3)
(15)
+

Tā redz ir - kamēr Liepājas partija bola acis uz saviem koalīcijas partneriem un tur šos aizdomās, Seska draugs Brigmanis jau pēta iespējamo sadarbību ar Saskaņu! Skaisti viss rīmējas!

To surprise
21:13 | 16/09/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

IZskatās, ka nevis Brigmanis, bet Sesks pēta. Tocelovska sarakste šamam ir kā Sviestmaize un paralēli redz kas jau notiek. Ja nevar uzticēties, tad visupirms jau Seskam un Ko. Noteikti jau no paša sākuma plānoja, kā “piekāst” Vilnīti. Kauns.

Jā gan
13:29 | 14/09/18
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Un tā paralēli tas smuki notiek))

Ū-ū
14:13 | 14/09/18
ZIŅOT
(-3)
(14)
+

Vai tad visiem Liepājas partijas atbalstītājiem šajā reizē mute ciet? Kāpēc nav sašutuma pilni komentāri? Par Vilnīti jau viss pateikts?!

anarhija
14:53 | 14/09/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Seskulis
15:28 | 14/09/18
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Oi, ku smuki abi raksti saliekās.

abet
15:41 | 14/09/18
ZIŅOT
(-2)
(11)
+

Pie mums tas nav nekāds jaunums. Liepājas partija jau vienu sasaukumu brāļojās ar Saskaņu, un nekas. Nemaz ar nekaunas.

:)
15:50 | 14/09/18
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Astoņkājis nezina, ko dara katra viņa kāja :)

2017. gada 6. jūnijs 11:18
15:51 | 14/09/18
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

https://www.tvnet.lv/4571534/agesins-sesks-megina-vienoties-par-sadarbibu-ar-saskanu-apejot-liepaja-ieveletos-deputatus

Es...
16:19 | 14/09/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Saskaņai iepriekšējās pašvaldības vēlēšanās bija tikai viens mērķis- mērs Agešins. Citi kompromisi koalīcijas līgumos netika pieļauti. Un tas nepatika ne US, ne JV.

skumji
12:45 | 15/09/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Paši vainīgi! Bet arī Agešins nav nekāds vārda turētājs! Vēlētājiem svēti solīja pildīt deputāta pienākumu visu termiņu, bet tagad ar visu komandu cierē uz saeimu. Vai kaut viens politiķis spēj turēt savu vārdu? Visi tādi puišeļi rezultātā, ne vīri ar vārdu. Kauns!

Jeblonskis
19:13 | 14/09/18
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Divi zaglēni.
Ja veic aptauju Maximās un uz tirgus, ta jau tur 100% pensiķu piekrišana.
Kamēr līdz galam neizsprāgs debīlie vecie pussprāgoņas - paliks tikai sliktāk.

biju un braukšu vēl!
08:39 | 15/09/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

DIVI KOMUŅAGAS!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki