Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Irliepaja.lv filozofija


atlikušas 250 zīmes


Irliepaja.lv filozofija

Otrdienā, 23. janvārī, 2018 | BIRKAS: irLiepaja.lv
Izdrukāt Ziņot

Šis ir Liepājas portāls, un tas stāsta par Liepāju un liepājniekiem, par to, kas viņiem svarīgs. Irliepaja.lv stāsta par to, kas jauns, bet arī par to, kas ikdienišķi nepārejošs.

Irliepaja.lv uzmanīgi vēro tos, kas pieņem lēmumus, kā, kur un cik daudz tērēt liepājnieku naudu.

Irliepaja.lv skatās vērtējoši un kritiski, jo portāls ir izveidots tāpēc, lai ietekmētu dzīvi Liepājā un veidotu to labāku!

Irliepaja.lv neaizmirst, no kurienes nākam un kas ir mūsu saknes, tāpēc portālā ir īpaša rubrika "Silakaktiņa stāsti" un sadaļa "Saknes".

Irliepaja.lv lietošanas noteikumi
Irliepaja.lv bez maksas piedāvā gan orģinālu saturu, ko veidojam paši, gan ziņas, ko atrodam ziņu aģentūrā LETA, kā arī svarīgāko informāciju, ko sagatavojuši dažādu iestāžu un uzņēmumu sabiedrisko attiecību speciālisti. Portālā publicētos materiālus vai to daļu drīkst pārpublicēt, tulkot, izmantot nekomerciāliem nolūkiem, tikai lietojot atsauci uz irliepaja.lv.

Irliepaja.lv aicina portala lietotājus, komentējot rakstus, būt tolerantiem un korektiem, nekūdīt uz vardarbību, naidu, diskrimināciju, neizplatīt citu personu cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citu personu vārda. Gadījumā, ja komentāru sniedzējs pārkāpj iepriekšminētos noteikumus, irliepaja.lv patur tiesības komentāru dzēst, tāpat portālam ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Veidotāji
Sarmīte Pujēna
Kaspars Migla
Ieva Kaija Ozola
Gunārs Silakaktiņš
Modris Helds


Sludinājums