Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kā dzima irliepaja.lv


atlikušas 250 zīmes


Kā dzima irliepaja.lv

Autors: Ivars Kesenfelds
Otrdienā, 16. augustā, 2011 | BIRKAS: irLiepaja.lv
Izdrukāt Ziņot

Doma par alternatīva sabiedriskā portāla veidošanu bija jau sen, jo ir veselīgi paskatīties uz norisēm pilsētā no cita skatu punkta, nekā, to piedāvā pasenie, tradīcijām apveltītie Liepājas mediji.

Pieredze un zināšanas šajā jomā, maigi izsakoties, man ir stipri nepietiekamas, toties Liepāja ir manas mājas, te esmu gājis skolā, darījis gan labas, gan ne pārāk labas lietas, strādājis un nu jau vairāk nekā divdesmit gadu aktīvi iesaistījies uzņēmējdarbībā, bijis kopā ar saviem bērniem. Te ir mani draugi, daudz labu paziņu, bet netrūkst arī nelabvēļu – kā jau dzīvē. Pazīstu šo pilsētu no daudzām pusēm, un man ir savs viedoklis par cilvēkiem un procesiem, kas te notikuši, notiek un varbūt notiks. Bet galvenais – man nav vienalga, kas notiek ar šo vietu uz Latvijas kartes.

2010.gada 8.novembrī ar savu draugu vēsturnieku Gunāru Silakaktiņu nodibinājām biedrību "Par Liepāju”, ar laiku mums piepulcējās žurnāliste Sarmīte Pujēna, IT speciālists un žurnālists Kaspars Migla, kā arī citi talantīgi cilvēki un īsti liepājnieki, kuriem ir savs viedoklis. Sāka veidoties portāls irliepaja.lv. Pieļauju, ka mūsu sabiedriskajā medijā atspoguļotās tēmas un viedokļi ne vienmēr saskanēs ar Liepājas "oficiālo versiju”, tajā pašā laikā nepretendējam uz absolūto patiesību. Centīsimies nepadoties kārdinājumam, un izrādīt klajas simpātijas kādam politiskajam spēkam.

Ceram, ka liepājnieki ar laiku uzticēsies mums un arī paši piedalīsies portālā, veidojot irliepaja.lv lasītāju SAIMI, kas kopā ar mums apspriež un vērtē Liepājā notiekošo, izsaka viedokļus, idejas, analizē un prognozē.

Jau iepriekš atvainojamies par iepējamām nepilnībām un tehniskām kļūdām portāla darbības sākumaposmā, kamēr tas vēl strādās testa režīmā.
 

 


Sludinājums