Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

7.jūlijā dankeri cīnīsies par ceļazīmi uz Grīziņkalnu


atlikušas 250 zīmes


7.jūlijā dankeri cīnīsies par ceļazīmi uz Grīziņkalnu

Ceturtdienā, 05. jūlijā, 2018 | BIRKAS: ielu basketbols , Ghetto Games
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 7.jūlijā, pulksten 19 Liepājā, stāvlaukumā pie "Lielā dzintara" turnīra "Ghetto Basket" ietvaros notiks kvalifikācijas sacensības dalībai "Ghetto Kings of Air 2018".

Labākais "dankeris" saņems ceļazīmi uz 10. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā notiekošo pasaules līmeņa "slam dunk" konkursu, informē "Ghetto Games" projektu direktore Sanda Gertnere.

"Ghetto Kings of Air 2018" atlases sacensībām pieteikušies starptautisko "Slam dunk" turnīru regulārie dalībnieki Ivars Rihards Žvīgurs un Renārs Bulduris, kā arī Kārlis Apsītis, Dāvis Šteinbergs, Arnolds Krauklis, Miks Mizēns. Latvijas "dankerim" konkurenci veidos Pjotrs Grabovskis no Polijas.

2017. gada konkursā, kas notika Rīgas Centrāltirgū, piedalījās gan Žvīgurs, gan Grabovskis.

Liepājas atlases sacensību žūriju veidos BK "Liepāja" jaunais galvenais treneris Artūrs Štālbergs, Latvijas labākais "dankeris" Kristaps Dārgais un Latvijas 3x3 basketbola izlases pārstāvis Nauris Miezis.

Saīsinātā sacensību programma:
16.00 – 17.00 Reģistrācija
17.00 "Ghetto Basket" turnīra sākums un atklāšanas spēle
19.00 Labāko dankeru atlase uz starptautisko slam-dunk konkursu "Gheto Kings of Air"
22.00 "Ghetto Basket" turnīra apbalvošana

"Ghetto Basket" 3x3 turnīrā spēles notiks Pro grupā, kā arī vēl sešās grupās – Amatieri, Sievietes, U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki), U16 meitenes (2002. g. dz. un jaunākas), U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki) un U12 grupā (2006. g. dz. un jaunāki). Potenciālajiem dalībniekiem jāņem vērā, ka Amatieru grupā nedrīkst startēt basketbolisti, kuri pēdējās desmit sezonās devušies laukumā Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē vai arī pēdējās trijās sezonās pārstāvējuši kādu LBL2 klubu.

"Ghetto Basket" spēles Liepājā notiks koncertzāles "Lielais Dzintars" automašīnu stāvvietā. Komandu pieteikšanās 7. jūlijā no plkst. 16:00 līdz pulksten 17, bet uzreiz pēc tam spēļu sākums. Dalības maksa Pro un Amatieru grupā noteikta desmit eiro no komandas, bet sieviešu un jauniešu grupās – seši eiro no vienības. Īpaši šajā reizē Liepājas pilsētas komandām dalība turnīrā būs bez maksas.

Dalībniekiem, kuri ir sasnieguši 13 gadu vecumu, jābūt paša izveidotam spēlētāja profilam FIBA 3x3 basketbola sacensību sistēmā "https://play.fiba3x3.com/". Komandu iepriekšējā reģistrācija (līdz 6.jūlija pulksten 23) turnīram FIBA sistēmā nodrošina tās izlikšanu apakšgrupā atbilstoši FIBA 3x3 basketbola pasaules rangam.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Atrodoties Biedrības "Streetbasket" (Reģ. 40008138116) organizētajos pasākumos, ar savu klātbūtni ikviens tās apmeklētājs apliecina, ka neiebilst pret fotografēšanu, filmēšanu un materiālu publicēšanu biedrības mājaslapā, sociālajos tīklos un citos publicitātes materiālos. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības pārstāvjiem.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki