Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Amber Way" no Sanktpēterburgas atved bronzu


atlikušas 250 zīmes


"Amber Way" no Sanktpēterburgas atved bronzu

Pirmdienā, 29. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Andrejs Žukovs , Amber puck , Amber Way , LOC , hokejs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Liepājas amatieru hokeja kustība "Amber Way" 9. Starptautiskajā amatieru hokeja turnīrā "Leningrad Cup 2019", Sanktpēterburgā, Krievijā" 14 komandu konkurencē izcīnījusi godpilno 3. vietu.

Kā pastāstīja Liepājas amatieru hokeja komandas "Amber Way" vadītājs Andrejs Žukovs, turnīrs bija piesātināts: "Spēļu grafiks bija ļoti saspringts, tomēr turnīrs bija noorganizēts ļoti augstā līmenī, līdz ar to nebija nekādu aizķeršanos."

"Šajā turnīrā esam piedalījušies vairākas reizes un esam priecīgi ne tikai par sasniegumiem, bet arī par iespēju prezentēt Liepāju un Latviju," pastāstīja Žukovs, piebilstot, ka liela daļa turnīra komandas bija dzirdējuši par mūsu pilsētu, "Īpašs prieks, ka savu atpazīstamību ir ieguvis mūsu hokeja turnīrs "Amber Puck", par šo turnīru interesi izrādīja vairākas komandas, kuras vēlētos piedalīties."

"Amber Puck" turnīrs šogad norisināsies visu augusta mēnesi (10.08 – 01.09), kurā gaidāmi turnīri pašiem mazākajiem hokejistiem – U7/U9, tāpat turnīrā piedalīsies U11, U13 un U15 komandas. Arī šogad turnīrs ir paredzēts Junioru attīstības līgas hokeja komandām, savukārt turnīra noslēdzošajās dienās savā starpā spēkosies Latvijas hokeja virslīgas komandas.

Turnīrs norisināsies Liepājā, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē.

Jau vēstīts, ka "Leningrad Cup" turnīrs norisinājās Sanktpēterburgā, Krievijā no 25. līdz  28. aprīlim, šajā turnīrā piedalījās komandas no visas pasaules.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki