Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ar kvalifikācijas posmu piektdien sākas "Rally Liepāja"


atlikušas 250 zīmes


Ar kvalifikācijas posmu piektdien sākas "Rally Liepāja" (3)

Piektdienā, 06. oktobrī, 2017 | BIRKAS: rallijs , rallijs ERC , Ātruma festivāls
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Jānis Unbedahts

Šodien ar kvalifikācijas posmu sāksies FIA Eiropas rallija čempionāta noslēdzošais posms Rally Liepāja, kura posmi paredzēti ne tikai Liepājā, bet arī Durbes, Aizputes un Priekules novados.

Darba nedēļas noslēgumā šovakar pie koncertzāles Lielais Dzintars notiks arī atklāšanas ceremonija, bet brīvdienās – sestdien un svētdien, 7. un 8. oktobrī paredzēti kopumā 13 ātrumposmi. No tiem divi tiks sarīkoti arī Liepājas pilsētas ielās, un tos būs iespējams vērot bez maksas, tāpat kā arī Ātruma Festivāla Kurzeme sacensības ātrumlaivām un rallijkrosa žiguļiem. Rally Liepāja finišā uzzināsim ne vien Eiropas, bet arī Latvijas rallija čempiontitulu jaunos īpašniekus.

Latvieši FIA Eiropas rallija čempionātā
Šī gada Eiropas rallija čempionāta posmā Rally Liepāja kopumā startēs četras latviešu autosportistu ekipāžas, kuras vadīs Jānis Berķis, Jānis Vorobjovs, Reinis Nitišs un Mārtiņš Sesks. Diemžēl sacensībās neredzēsim Ralfu Sirmaci, kurš pēdējā brīdi atsauca dalību no rallija, par labu nākotnē realizējamiem startiem. Tāpat sacensību jaudīgākajā ieskaites klasē ERC par uzvaru cīnīsies arī Nikolajs Grjazins un Kalle Rovanpera, kuri rallijā startēs ar Latvijas automobiļu federācijas izdotu licenci. Vienlaicīgi notiekošajā Latvijas rallija čempionāta posmā vēl vairākas ekipāžas, starp kurām arī trīskārtējā pasaules čempiona rallijā un rallijkrosā Petera Solberga dēls Olivers Solbergs.

Ātrumposmu kartes
Ātrumposmu kartes un skatpunktu apraksti ar GPS koordinātām ērti līdzņemamā A5 formāta bukletā pieejamas Neste degvielas uzpildes stacijās, kas atrodas Rīgā, Talsos, Saldū, Kuldīgā, kā arī Liepājā – pa ceļam uz Rally Liepāja ātrumposmiem. Drukātu bukletus var saņemt arī Skrundā, veikalā Elvi.

Ieejas biļetes
Atgādināsim, ka vienas ieejas biļetes cena uz visiem ātrumposmiem maksā 25 eiro, un tās iespējams iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās. Bērniem līdz 10 gadu vecumam un invalīdiem ieeja rallija norises vietās būs bez maksas. Pie ieejas ātrumposmā kontrolieriem būs jāuzrāda vecumu un/vai invaliditāti apliecinošs dokuments. Tāpat Neste World RX of Latvia apmeklētāji var iegādāties Rally Liepāja ieejas biļeti par pazeminātu cenu 15,00 eiro, ja pirkuma laikā Biļešu Serviss sistēmā ievadīs uz rallijkrosa biļetes esošo kodu. Rally Liepāja norises laikā pie ieejas ātrumposmos būs iespējams iegādāties tikai viena veida vienreizēju ieejas biļeti atsevišķam ātrumposmam – šāda ieejas biļete maksās 12,00 eiro.

Ieejas biļetes apmaini pret aproci
Rally Liepāja apmeklētājiem svarīgi atcerēties, ka Biļešu Serviss iegādātās ieejas biļetes pirms došanās uz ātrumposmiem būs jāapmaina pret aprocēm, bez kurām iekļūšana ātrumposmos un skatpunktos būs liegta. Ieejas biļetes iespējams apmainīt kādā no īpaši izveidotajiem biļešu apmaiņas punktiem. Sestdien no plkst. 7:00 līdz 16:00 tie darbosies Priedainē, Skrundā, Kalvenē. Savukārt svētdien apmaiņas punktiem Kalvenē un Aizputē noteikts darba laiks no 7:00 līdz 15:00. Gan sestdien, gan svētdien no plkst. 8:00 līdz 20:00 vēl viens ieejas biļešu apmaiņas punkts darbosies arī Liepājas Olimpiskajā Centrā. Precīzas apmaiņas punktu atrašanās vietas atradīsiet interneta mājaslapā www.lvrally.com. Apmainot iegādāto ieejas biļeti saņemsiet arī skatītāja drošības informācijas bukletu.

Historic Rally Liepāja
Ilgstošo lietavu rezultātā pasliktinājušos ceļu apstākļu dēļ atceltas vēsturisko automašīnu regularitātes sacensības Historic Rally Liepāja. Atgādināsim ka krāšņo auto došanās trasē bija paredzēta sestdienas ātrumposmos 1h40min pirms rallija auto starta.

Pilsētas ātrumposms un Ātruma Festivāla Kurzeme norises skatāmas bez maksas
Sestdien, 7. oktobrī bez maksas būs skatāmas vairākas Ātruma Festivāls Kurzeme un Rally Liepāja norises. No plkst. 10:00 Tirdzniecības kanālā startēs Latvijas čempionāta posms ūdensmotosportā ātrumlaivām UPB Energy Kauss, plkst. 12 pilsētas ātrumposmā sāksies LADA RX Kurzeme sacensības ar rallijkrosa žiguļiem, bet dienas izskaņā, plkst. 18:25 pilsētas ātrumposmā SS6 / SS7 Liepāja City Stage startēs pirmā rallija automašīna.

Rezultāti un jaunumi
Sacensību rezultātiem skatītāji varēs ērti sekot līdzi Latvijas rallija čempionāta oficiālajā interneta mājaslapā www.autorally.lv, kas pielāgota arī mobilajām ierīcēm (m.autorally.lv). Tāpat rezultāti un braucēju komentāri būs pieejami FIA Eiropas rallija čempionāta mājaslapā www.fiaerc.com. Jaunumiem un norisēm skatītāji var sekot izmantojot arī mobilo iekārtu lietojumprogrammas – FIA ERC, kas pieejama kā Google Play, tā arī App Store. Visi jaunumi un cita informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally, YouTube /RallyLiepāja un Instagram /lvrally.

Skatītāju drošība
Rally Liepāja rīkotāji aicina skatītājus būt piesardzīgiem un ievērot drošības darbinieku norādījumus. Aicinām pieredzējušos rallija līdzjutējus palīdzēt nodrošināt kārtību ātrumposmos – esiet atbildīgi par līdzcilvēkiem un skatītājiem, kuri ralliju, iespējams, apmeklē pirmo reizi! Informācija par vietām, kur trases malās nedrīkst atrasties, apskatāma arī skatītāja komplektā iekļautajā drošības bukletā.

Rallija radio
Sacensību laikā visas Latvijas teritorijā par trasē notiekošo operatīvi informēs oficiālais rallija radio Kurzemes Radio. Rallija radio varēsiet uzzināt gan rezultātus, gan sportistu intervijas no ātrumposmiem, gan arī ekspertu komentārus radio studijā. Tāpat rallija radio dzirdēsiet visu oficiālo informāciju no rallija centra, kā arī uzzināsiet par izmaiņām rallija norisē.

Rallija apskati televīzijā
Visus rallija notikumus filmēs sporta kanāla Eurosport operatori un katras rallija dienas vakarā – no piektdienas līdz svētdienai – translēs vairāk kā 60 pasaules valstīs. Tikmēr latviešu valodā raidījumus retranslēs kanāls TV6.

Cita noderīga informācija īsumā
Uz autoceļa A9 notiekošo remontdarbu dēļ ceļš uz Liepāju šobrīd aizņem vairāk laika kā ierasts, aicinām uz ātrumposmiem doties laicīgi. Tāpat četrus vakarus pēc kārtas, 6., 7., 8. un arī 9. oktobrī rallija ballītes notiks Red Sun Buffet. Kā arī dalībnieku GPS izsekošana būs pieejama www.gps.autorally.lv. Visi jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally, draugiem.lv /lvrally, YouTube /RallyLiepāja un Instagram /lvrally.


Sludinājums

kāpēc
12:25 | 06/10/17
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

ir nobloķēta galvenā maģistrāle izbraukšanai un iebraukšanai no pilsētas???

sviests
12:26 | 06/10/17
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

tāpēc, ka Izpilddirekcija pilda pavēles no augšas))))

negausība
15:06 | 07/10/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Par tādu cenu organizatori biļetes var ievietot sev pēcpusē!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki