Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ar liepājnieces triumfu noslēdzies "Venden Cup Liepaja"


atlikušas 250 zīmes


Ar liepājnieces triumfu noslēdzies "Venden Cup Liepaja" (1)

Piektdienā, 08. septembrī, 2017 | BIRKAS: teniss , Tenisa sporta skola , Rebeka Mertena , Patrīcija Špaka
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas Tenisa sporta skola

Liepājas Tenisa sporta skolas kortos ir noslēdzies starptautiskais "ITF Juniors" tenisa turnīrs jauniešiem “Venden Cup Liepaja 2017”, kas norisinājās no 2. līdz 8.septembrim.

Turnīrā piedalījās dalībnieki no 15 valstīm: Zviedrijas, Latvijas, Norvēģijas, Krievijas, Francijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Somijas, Igaunijas, Polijas, Īrijas, Lielbritānijas, Armēnijas, Ukrainas un Austrālijas, informē Liepājas Tenisa sporta skola.

Lai gan lietainie laikapstākļi veica nelielas korekcijas turnīra norisē, tomēr fināla spēles bija iespējams izspēlēt laikus.

Liepājas Tenisa sporta skolu “Venden Cup Liepaja 2017” pamatturnīrā pārstāvēja – Renārs Grodskis, Valērijs Vorobjovs, Rebeka Margareta Mertena, Patrīcija Špaka, Alise Vindiga, Signija Stībele un Elza Tomase, savukārt, turnīru ar kvalifikācijas sacensībām uzsāka Paula Jankova, Karolīna Skābe un Justs Jakovļevs.

No kvalifikācijas sacensībām pamatturnīrā vietu izcīnīja Justs Jakovļevs, kurš pēc tam aizcīnījās līdz spēlei par ceturtdaļfinālu, savukārt Renārs Grodskis un Valērijs Vorobjovs turnīru pabeidza jau 1.kārtā. Signija Stībele un Alise Vindiga pamatturnīru beidza jau 1.kārtā, savukārt Elza Tomase turnīru pabeidza ceturtdaļfinālā.

Rebeka Margareta Mertena un Patrīcija Špaka parūpējās par patīkamu pārsteigumu Liepājas faniem, jo abas, demonstrējot labu spēli, spēja iekļūt finālā, līdz ar to sarūpējot liepājnieču finālu. Saspringtā fināla spēlē ar rezultātu 4-6, 6-1, 6-0 uzvaru guva un turnīrā triumfēja Mertena, līdz ar to Špaka ierindojās 2.vietā.

Abas vienspēļu finālistes kopā piedalījās arī dubultspēļu turnīrā, kurā arī spēja aizcīnīties līdz finālam. Saspringtā dubultspēļu finālā Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes diemžēl piedzīvoja zaudējumu ar 6-4, 4-6, 5-10 citam pārim no Latvijas – Margaritai Ignatjevai un Kristiana Lindai Zaharei.

Turnīra uzvarētāji:
Jaunietes
Vienspēles
1.vieta – Rebeka Margareta Mertena (Liepājas Tenisa sporta skola)
2.vieta – Patrīcija Špaka (Liepājas Tenisa sporta skola)

Dubultspēles
1.vieta – Margarita Ignatjeva (Latvija) un Kristiana Linda Zahare (Latvija)
2.vieta – Rebeka Margareta Mertena (Liepājas Tenisa sporta skola – Latvija) un Patrīcija Špaka (Liepājas Tenisa sporta skola – Latvija)

Jaunieši
Vienspēles
1.vieta – Arthur Cazaux (Francija)
2.vieta – Erik Carlsten (Zviedrija)

Dubultspēles
1.vieta – Arthur Cazaux (Francija) un Roberts Jaričevskis (Latvija)
2.vieta – Roni Mikael Hietaranta (Somija) un Anttoni Kinnunen (Somija)

Starptautisko ITF jauniešu tenisa turnīru “Venden Cup Liepaja 2017” atbalstīja – Venden, Liepājas pilsēta un Sporta pārvalde.


Sludinājums

Andrea Maur
21:51 | 01/11/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Aizņemiet savu aizdevumu šodien.
Es izsniedz aizdevumus grūtībās nonākušam cilvēkam, kam vajadzīga nauda. Es arī palīdzu ar ieguldījumiem un lielu finansējumu. Jums ir nepieciešama nauda, ​​nevilcinieties sazināties ar mani, lai gūtu labumu no aizdevuma ar gada procentu likmi 3% ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem. Uzrakstiet man, lai uzzinātu manus nosacījumus tieši pa e-pastu: andreamaur3@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki