Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Arī Liepājā notiks bērnu vieglatlētikas festivāls


atlikušas 250 zīmes


Arī Liepājā notiks bērnu vieglatlētikas festivāls

Otrdienā, 08. janvārī, 2019 | BIRKAS: vieglatlētika , Maxima , manēža
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Janvārī piecās Latvijas pilsētās, arī Liepājā, norisināsies bērnu vispārējās fiziskās attīstības programmas "Bērnu vieglatlētika" festivāli, kuros kopumā piedalīsies vairāk kā 600 bērnu.

Festivālos Ogrē, Daugavpilī, Rīgā, Liepājā un Bauskā piedalīsies Latvijas vispārizglītojošo skolu 2. klašu skolēni. Katrā no reģionālajiem posmiem dalībnieku komandām būs iespēja iekļūt finālposmā, kas notiks 15. maijā Rīgā. Ceļazīmi izcīnīs trīs labākās komandas no katra reģiona, turklāt vēl viena fināla komanda tiks izlozēta starp visu reģionālo posmu ceturtās vietas komandām, informē Latvija Vieglatlētikas savienības komunikācijas vadītāja Ieva Bļusina.

"Bērnu vieglatlētika" festivālu mērķis ir veicināt kustību prieku un sporta pamatu apgūšanu, kā arī radīt sajūsmu par vieglatlētiku kā spēli. Jauni pasākumi un inovatīva organizēšana dos iespēju bērniem atklāt un izprast vieglatlētikas pamatdisciplīnas – skriešanu, lekšanu un mešanu – jebkurā vietā (stadionā, rotaļlaukumā, sporta zālē, u.c.), kā arī attīstīs bērnu vispārējo fizisko attīstību.

"Bērnu vieglatlētikas" programmu apgūst jau aptuveni 13 miljoni bērnu vairāk nekā 130 pasaules valstīs, un 2018. gadā tā tika ieviesta arī Latvijā. Programmas mērķis ir bērniem saistošā veidā ar īpaša inventāra palīdzību jau agrā vecumā iemācīt pareizus kustību pamatus. "Bērnu vieglatlētika" programmu īsteno Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS), tās ieviešanu Latvijā atbalsta veikalu tīkls "Maxima" un Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP).

"Bērnu vieglatlētika" festivālu posmu norises datumi un vietas:

8.janvāris, Ogre, Ogres novada sporta centra halle, Skolas iela 21;
9.janvāris, Daugavpils, Daugavpils Olimpiskais centrs, Stadiona Iela 1;
10.janvāris, Rīga, O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola, Skrindu iela 1;
11.janvāris, Liepāja, Liepājas Olimpiskā centra manēža, Brīvības iela 55;
18.janvāris, Bauska, Sporta centrs "Mēmele", Uzvaras iela 10/1.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki