Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Āris Ozoliņš kļuvis par jauno basketbola kluba prezidentu


atlikušas 250 zīmes


Āris Ozoliņš kļuvis par jauno basketbola kluba prezidentu (4)

Ceturtdienā, 20. decembrī, 2018 | BIRKAS: šahs , Āris Ozoliņš , Liepājas lauvas , basketbols
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no sahafederacija.lv

Par jauno basketbola komandas "Liepāja" prezidentu kļuvis Šaha federācijas vadītājs Āris Ozoliņš, informē klubs. Klubs tika dibināts vasarā un par tā pirmo prezidentu kļuva Jānis Vilnītis.

"Šajā aizvadītajā periodā kopš kluba darbības uzsākšanas ir paveikts gana daudz - ir nosprausti mērķi, ir izveidots spēcīgs, centīgu treneru kolektīvs un kluba tēls. Klubu dibinot, Vilnītis kā viens no "Liepājas basketbola" ideju balstiem balsojumā tika ievēlēts par tā prezidentu, bet, nonākot pilsētas mēra amatā, daudzie pienākumi un lielā atbildība Liepājas domē neļauj apvienot šos abus amatus," teikts kluba paziņojumā.

Šī iemesla dēļ pirmdien notika jauna kluba prezidenta vēlēšanas, kur vienbalsīgi tika ievēlēts Ozoliņš.

"Ozoliņš ar savu lielo pieredzi gan uzņēmējdarbībā, gan profesionāla basketbola kluba vadīšanā noteikti ir viens no labākajiem sava aroda pratējiem, jo ne velti nu jau tālajā 1997.gadā Liepājas "Baltika", bija pirmais un līdz šim vienīgais šīs pilsētas klubs, kas spēlējis Latvijas čempionāta finālā. Lai arī zaudējums "bročiem" sērijā ar 0-4, tā liepājnieku sirdīs ir palikusi kā viena no visspilgtāk atmiņā paliekošajām cīņām," pauda klubs.

"Liepāja" šobrīd "OlyBet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā guvusi trīs uzvaras 13 spēlēs, kas kopvērtējumā ļauj atrasties vien 13.vietā 15 komandu konkurencē.


Sludinājums

!
20:33 | 20/12/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Lai veicas!

web
23:37 | 20/12/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Viegli nebūs. Tur ļoti daudz kas sačakarēts.

info KNAB
09:51 | 21/12/18
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Katram sačakarētājam ir Vārds un Uzvārds, Liepājā daudzi, tuvu stāvoši cilvēki zina sistēmu "roka roku mazgā" tikai diemžēl šāda pieeja nav ilgmūžīga, un patreiz var redzēt kādas sekas tam ir..... un tas ir tikai sākums....

Mja
10:40 | 21/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Arvien sportiskāks...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki