Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atbalstīs jaunos hokeja vārtsargus, arī Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Atbalstīs jaunos hokeja vārtsargus, arī Liepājā

Ceturtdienā, 18. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Sporta spēļu skola , hokejs , Maxima
Izdrukāt Ziņot

Trešdien Rīgā, izklaides un iepirkšanās centrā "Akropole", tika atklāta jauno hokeja vārtsargu atbalsta programma, kas ir "Maxima Latvija" un Latvijas hokeja federācijas (LHF) iniciatīva.

Tā uzsākta, lai sniegtu iespēju hokeja skolu audzēkņiem visā Latvijā treniņu procesā izmēģināt arī vārtsarga pozīciju un palīdzētu piesaistīt vairāk jauno talantu hokejam profesionālā līmenī.

Ekipējuma komplektu saņems arī Liepājas Sporta spēļu skola, informē "Maxima Latvija" Komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Jauno hokeja vārtsargu atbalsta programmas ietvaros 16 hokeja skolām visā Latvijā tiek dāvināts pilns vārtsarga ekipējums – ķivere, nūja, kājsargi, cimdi, slidas un viss pārējais, kas nepieciešams trenējoties vārtsarga pozīcijā. Tas ir pats dārgākais ekipējums hokeja komandā, tāpēc šāds atbalsts ļauj mazajiem hokejistiem treniņu procesā vienkāršāk izmēģināt vārtsarga prasmes, bet  treneriem sniedz iespēju jau laicīgi pamanīt jaunos talantus, kas nākotnē var izaugt par Latvijas hokeja izlases vārtsargiem.

"Maxima Latvija" Mārketinga departamenta direktore Gundega Laugale uzsver: "Sadarbības ietvaros ar LHF esam apņēmušies padarīt Latvijā populārāko sporta veidu hokeju pieejamāku mazajiem sportistiem un viņu ģimenēm. Šīs programmas ietvaros vēlamies izcelt to, cik liela nozīme hokeja komandā ir vārtsargam un sniegt iespēju katram mazajam hokejistam pārbaudīt savas prasmes šajā komandas pozīcijā. Ceram, ka jaunais ekipējums Latvijas hokeja skolās sniegs bērniem un arī viņu treneriem un vecākiem lielāku motivāciju un apņēmību treniņu procesā, lai mums augtu aizvien vairāk jaunu, talantīgu vārtsargu!"

Kā programmas vēstnesis un mazo vārstargu atbalstītājs iniciatīvai pievienojies arī bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs, hokeja treneris Artūrs Irbe. "Atbalsts bērniem dod iespēju piepildīt savus sapņus. Tādēļ jebkura palīdzība vai atbalsts ir liels stimuls bērnu tālākajai izaugsmei,“ savos uzskatos dalās programmas vēstnesis.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki