Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Augusta beigās priecēs Eiropas labākie moto triku meistari


atlikušas 250 zīmes


Augusta beigās priecēs Eiropas labākie moto triku meistari

Piektdienā, 09. augustā, 2013 | BIRKAS: ralljs , Ātruma festivāls , Uldis Hmielevskis
Izdrukāt Ziņot

Ātruma Festivāla – Rallijs "Kurzeme 2013" ietvaros, 30. un 31.augustā, Liepājā norisināsies Ziemeļeiropas "Streetbike Freestyle" čempionāts "Kurland Stunt 2013".

Kā informē organizatori, abas festivāla dienas Eiropas valstu spēcīgākie stantraideri pulcēsies Liepājas ostas 50. piestātnē, kas atrodas Siļķu ielas galā, blakus prāmju terminālim, lai mērotos meistarībā, izpildot tehniski sarežģītus un aizraujošus trikus ar motocikliem.

"Streetbike Freestyle" čempionāta organizators Mārtiņš Arents stāsta, ka skatītājiem īpaši patiks ne tikai atraktīvie čempionāta priekšnesumi, bet arī papildu disciplīnas, kā labākais kritiens un ekstrēmākais triks. Ziemeļeiropas "Streetbike Freestyle" čempionāta vērtēšana tiks nodota trīs profesionālu tiesnešu rokās. Žūrija dalībnieku sniegumu vērtēs, piešķirot punktus par izpildīto triku sarežģītību, daudzveidību, precizitāti un braucēja atraktivitāti. "Šim sporta veidam nav nekāda sakara ar agresīvu braukšanu pa koplietošanas ceļiem un piedalīšanos satiksmē, šis sporta veids ir ielas motocikla vadīšanas augstākā pilotāža," piebilst M. Arents.

Ātruma Festivāla pirmajā dienā, 30.augustā, pulksten 17 Liepājas ostas 50. piestātnē moto kaskadieri aizvadīs brīvos treniņus, savukārt 31.augustā pulksten 12 Ziemeļeiropas "Streetbike Freestyle" čempionātam tiks dots oficiāls starts.

Ātruma Festivāla organizators Uldis Hmieļevskis atgādina, ka Rallijs "Kurzeme" šogad svinēs 48. jubileju un ka tajā tiek pārstāvēti daudz dažādu sporta veidu. "Katru gadu skatītājiem piedāvājam citu sporta veidu – šogad tas būs "Streetbike Freestyle". Arī pats esmu redzējis mūsu sportista Jāņa Rozīša uzstāšanos tepat Liepājā un jāatzīst, tas ir košs un atraktīvs priekšnesums. Ir izdevies moto kaskadieru sacensības organizēt netālu no Laumas mikrorajona – domāju, ka tieši Laumas rajona iedzīvotājiem tā būs lieliska iespēja izbaudīt augstākā līmeņa motosportistu sniegumu netālu no savām mājām,"  stāsta U. Hmieļevskis.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki