Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bajaruns: Komanda ir draudzīga, jūtas labi, un tas ir labs pamats


atlikušas 250 zīmes


Bajaruns: Komanda ir draudzīga, jūtas labi, un tas ir labs pamats (1)

Autors: Simona Laiveniece, HK Liepāja preses sekretāre
Ceturtdienā, 13. septembrī, 2018 | BIRKAS: HK Liepāja , Maksims Bogdanovs , Mihails Vasiļonoks , Oskars Mors , Lauris Bajarūns , Ledus halle , Andrejs Žukovs
Izdrukāt Ziņot
Preses konferencē.
Preses konferencē.
FOTO: Modris Helds

Pirms sezonas pirmās mājas spēles HK "Liepāja" trešdien, 12.septembrī, rīkoja preses konferenci, lai informētu sabiedrību par jaunās hokeja sezonas plāniem un uzstādījumiem.

HK "Liepāja" valdes priekšsēdētājs Andrejs Žukovs atzina: "Mums ir perspektīvs un mērķtiecīgs treneru sastāvs, cik zinu – jaunākais čempionāta vēsturē. Mēs kā kluba administrācija darām visu, lai komanda justos komfortabli un varētu koncentrēties uz treniņiem un spēlēm."
HK "Liepāja" valdes loceklis Oskars Mors stāstīja, ka Liepājas komanda ir veidota, balstoties uz Liepājas hokeja skolas spēlētājiem, komandas vidējais vecums ir 22 gadi, 14 sportisti ir jaunāki par 23 gadiem.

Kluba prezidents Mihails Vasiļonoks atcerējās, ka, veidojot hokeja skolu Liepājā 1998. gadā, tās mērķis bija virslīgas komanda no saviem spēlētājiem. Tagad tas īstenojas, taču nevar no jaunajiem spēlētājiem prasīt meistarību uzreiz: "Mēs trenējam, lai viņi saprastu, ka mēs nedrīkstam zaudēt skriešanā un citos fiziskos parametros, bet meistarība nāks. Secinājumus izdarīsim pavasarī."

Komandas galvenais treneris Maksims Bogdanovs atzina, ka kombinācijā – jaunie sportisti kopā ar pieredzējušiem spēlētājiem dos labu rezultātu. Apstākļi komandai ir radīti labi un caur spēlēm ir jākrāj pieredze: "Hokejam Liepājā ir gara vēsture un mēs gribam, lai hokejs, kurš te bija vakar, ir šodien un rīt, lai mazie hokejisti, velkot Liepājas kreklu, būtu lepni par to."

Komandas kapteinis, pieredzējušais hokejists Lauris Bajaruns rezumēja: "Treneru sastāvs mums ir profesionāls, maz ir klubu, kuriem ir savs fiziskās sagatavotības treneris – mums ir Kārlis Liepiņš! Komanda jūtas labi, ir draudzīga, un tas ir labs  pamats, lai kaut ko būvētu. Mēs visi viens par otru pastāvam! Ņemot vērā to darbu, ko darām, ar katru spēli mūsu sniegums būs labāks. Mēs analizējam savas kļūdas."

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis pauda atbalstu virzienam, kurā strādā HK "Liepāja" un sagatavošanās posmā ieguldītajam darbam.

Pie vārda ir jātur Oskars Mors, kurš neslēpa: "Tagad mēs HK "Kurbads" zaudējam, bet pavasarī mēs vēl paspēkosimies!"Attēli:

Sludinājums

Rencis
16:59 | 13/09/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Lai izdodas! Bet domājiet par stipru vārtsargu piesaisti. Ar šiem nebūs aršana.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki