Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"BB wakepark" jubileju atzīmēs ar sacensībām un koncertu


atlikušas 250 zīmes


"BB wakepark" jubileju atzīmēs ar sacensībām un koncertu

Trešdienā, 08. augustā, 2018 | BIRKAS: BB wakepark , Beberliņi , veikbords , Santa Vēvere
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Sestdien, 25.augustā, veikparkā "BB wakepark" Beberliņos jau 5. gadu pēc kārtas notiks vienas no nozīmīgākajām kabeļveikborda sacensībām Latvijā.

Tās organizē vairākkārtējā Latvijas čempione šajā sporta veidā – Santa Vēvere. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

"Šovasar "BB Summer Jam" notiks īpašā gaisotnē, jo ar šī gada sacensībām un brīvdabas koncertu, kas sekos vakarā, atzīmēsim veikparka 5. jubileju,’’ stāsta Santa Vēvere. "Pa šiem gadiem esam krietni auguši un attīstījušies. Blakus veikbordam piedāvājam izbraucienus ar SUP dēļiem un laivām, ir pirts un baļļa, kafejnīca ar kvalitatīvu, uz vietas gatavotu ēdienu. Šīs sezonas jaunumi ir piepūšamās ūdens atrakcijas, kas patīk gan maziem, gan lieliem, un terases uz ūdens ar burvīgu skatu uz apkārtējo ainavu." "Varbūt kāds vēl nezina – mums ir pagaidām vienīgais kempings Liepājā!" atgādina Santa.

Arī veikborda sacensības norisināsies jau 5. reizi, piedaloties spēcīgākajiem Latvijas, kā arī Lietuvas un Igaunijas braucējiem. Kā vienmēr dalībnieki savu varēšanu rādīs vairākās grupās, no kurām visiespaidīgākais būs profesionāļu grupas sniegums un "Best Trick" disciplīna, kurā veikbordisti rādīs savus pārgalvīgākos trikus, kas parastajos starta braucienos pārsvarā netiek iekļauti.

"Sacensības labas mūzikas pavadījumā, aktīvāk vai mazāk aktīvi atpūšoties, varēs vērot visas dienas garumā, bet kulminācija ar jaudīgākajiem braucieniem gaidāma no pulksten 18," informē pasākuma organizatori.

Vakarā pēc fināla braucieniem (pulksten 20) līdzjutēji, dalībnieki un ikviens interesents varēs baudīt muzikālu atpūtu zem veikparka priedēm, kad uz brīvdabas skatuves uzstāsies "RIGA Reggae" un citi mākslinieki.

Detalizētu pasākuma programmu drīzumā varēs atrast "BB wakepark" mājas lapā www.bbwakepark.lv, kā arī sociālo tīklu kontos Facebook un Instagram.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki