Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ceturtdien turpinās gatavoties Liepājas velodienai


atlikušas 250 zīmes


Ceturtdien turpinās gatavoties Liepājas velodienai

Otrdienā, 07. augustā, 2018 | BIRKAS: velobrauciens , Beberliņi , Liepājas velodiena
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Ceturtdien, 9. augustā, pulksten 19 aktīvās atpūtas vietā "Beberliņi" norisināsies otrais tematiskais riteņbraukšanas aktīvais vakars, informē organizatori.

Tajā jomas eksperti aicinās piedalīties kādā no dažādas sarežģītības treniņa distancēm, kā arī dalīsies zināšanās par atbilstošāko velosipēda tehnisko apkopi un gatavošanos dažāda veida un intensitātes velobraucieniem.

Tematiskais vakars būs iedalīts divās daļās.
Pirmajā daļā jomas eksperti klātesošajiem pastāstīs par to, kā sagatavoties gariem un nopietniem velobraucieniem, veicot atbilstošāko velosipēda tehnisko apkopi.

Savukārt otrajā daļā ikviens varēs pievienoties riteņbraukšanas kluba "Liepāja" pārstāvjiem, lai dotos grupas braucienā pa šoseju un iemācītos savā labā izmantot aizvēju, kas var būt īpaši noderīgi dažāda veida sacensībās un velobraucienos. Tāpat tiks organizēts nedaudz grūtāks treniņš un apmācība tiem interesentiem, kuri Liepājas velodienā plāno startēt MTB sporta braucienā un citiem MTB (kalnu riteņbraukšana) interesentiem. Beberliņu aktīvās atpūtas vietas taku trasē ikviens varēs saņemt padomu un uzlabot savas prasmes efektīvi nobraukt un uzbraukt kalnā, šķērsot smilšu trases posmus, kā arī pārvarēt zarus un citus šķēršļus.

Tematiskais riteņbraukšanas aktīvais vakars tiek organizēts, gatavojoties riteņbraukšanas sacensībām "Liepājas velodiena". Uz aktīvo vakaru aicinātas ierasties gan ģimenes ar bērniem, gan pieaugušie ar visdažādāko sagatavotības līmeni, jo katram būs iespēja pamēģināt ko jaunu vai nostiprināt jau zināmo.

Interesenti atpūtas vietā "Beberliņi" aicināti pulcēties pulksten 19 piedzīvojumu parka "Tarzāns" stāvvietā, kurā dalībniekus sagaidīs riteņbraukšanas kluba "Liepāja" pārstāvji. Aktīvā vakara starta vieta būs iezīmēta ar Liepājas pludmales karogiem.

Lai gan organizatori starta vietā nodrošinās dzeramo ūdeni un krūzītes, dalībnieki aicināti sev sarūpēt vismaz 0,5 litru ūdens pudeli, kas būs noderīga dodoties trasē. Drošības apsvērumu dēļ aktīvā vakara dalībniekiem ieteicams uzvilkt veloķiveres.

Arī šajā vakarā dalībniekiem būs iespēja savā īpašumā iegūt vairākas vērtīgas balvas no atbalstītājiem.

Nākamais tematiskais riteņbraukšanas aktīvais vakars norisināsies 16. augustā aktīvās atpūtas vietā "Beberliņi".

Jau vēstīts, ka Liepājas velodienā, kas notiks 18. augustā, dalībnieku izvēlei būs pieejamas trīs distances – MTB sporta brauciens, Ģimenes izturības brauciens un mazākajiem – Bērnu brauciens.

Ikviens interesents var pieteikties kādai no sacensību distancēm līdz 15. augustam kluba mājaslapā rkliepaja.lv.

Pasākumus organizē riteņbraukšanas klubs "Liepāja" ar Liepājas pilsētas atbalstu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki