Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Enijai Paulai Aplokai uzvara LTS kausa izcīņas posmā Ādažos


atlikušas 250 zīmes


Enijai Paulai Aplokai uzvara LTS kausa izcīņas posmā Ādažos

Otrdienā, 29. janvārī, 2019 | BIRKAS: teniss , Tenisa sporta skola , Enija Paula Aploka , Elza Tomase
Izdrukāt Ziņot
Enija Paula Aploka pēc uzvaras turnīrā.
Enija Paula Aploka pēc uzvaras turnīrā.

No 25. līdz 27.janvārim Ādažos norisinājās Latvijas Tenisa savienības kausa izcīņas 1.posms U-14 vecuma grupā, kurā par čempioni meitenēm kļuva liepājniece Enija Paula Aploka.

Zēnu konkurencē startējošie liepājnieki sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru. Gustavs Pagrabs diemžēl nespēja kvalificēties pamatturnīram, savukārt Didzis Vārna zaudēja pamatturnīra pirmajā kārtā, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Meiteņu konkurencē Enija Paula Aploka dalību sacensībās uzsāka jau ar pamatturnīru, kurā viņa bija izsēta ar 2.numuru. 1.kārtā Enija ar 6-4, 6-1 pārspēja Marinu Markinu (Ādaži TC), 2.kārtā ar 6-2, 6-2 tika pārspēta Laura Ozola (Enri TK). Pusfinālā Enija turpināja uzvarēt, ar 6-2, 6-4 pārspējot Alinu Krancmani (Biedrība Teniss Rīgā), nodrošinot sev vietu finālā, kurā bija jāsacenšas pret ar 1.numuru izsēto Nikolu Nikolajevu (Biedrība Teniss Rīgā). Saspringtā fināla duelī ar rezultātu 6-4, 3-6, 6-2 uzvaru guva Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne.

Savukārt, no 26.līdz 28.janvārim Mārupē norisinājās "LTS kauss sievietēm, vīriešiem" 1.posms. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Toms Sutris, Toms Rolis, Matīss Šteinhards, Andis Aigars, Mārtiņš Jaunzems un Elza Tomase.

Vīriešu konkurencē Mārtiņš Jaunzems, Andis Aigars un Toms Sutris sacensības noslēdza jau 1.kārtā, savukārt, Matīss Šteinhards un Toms Rolis no sacensībām izstājās pirms pusfināliem.

Vienīgā liepājniece sieviešu konkurencē Elza Tomase pamatturnīrā tika izsēta ar 4.numuru un 1.kārtā ar 6-1, 6-0 guva uzvaru pār Betiju Dūšeli (Mārupes TS). 2.kārtā ar 6-0, 6-0 tika pārspēta Emīlija Sausverde (Rīgas satiksmes TK), bet pusfinālā ar 1-6, 6-2, 6-2 tika gūta uzvara pār Ingu Audriņu (Zauers TK). Finālā Elzai bija jāsacenšas pret Sabīni Rutlauku (Vārpu TK). Saspringtā spēlē ar 6-4, 3-6, 2-6 tika atzīts pretinieces pārākums, līdz ar to Elza Tomase LTS kausa 1.posmā izcīnīja 2.vietu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki