Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

atlikušas 250 zīmes

Autors: Kaspars Klamers
Otrdienā, 25. augustā, 2015 | BIRKAS: Kurši , florbols
Izdrukāt Ziņot

Florbola komanda "Kurši" atgriezusies no Valmieras, kur norisinājās starptautiskais florbola turnīrs – "Latvian Open". Vīriešu konkurencē kopumā pieteicās 21 komanda.

Tajā piedalījās komandas gan no Latvijas, gan Zviedrijas, Somijas, Šveices, Čehijas, Krievijas un Baltkrievijas. Spēles norisinājās Vidzemes Olimpiskajā centrā un Kocēnu sporta namā – uz trim laukumiem, kas aprīkoti ar "Gerflor" grīdas segumu.

Komanda FK "Kurši" turnīrā tika ielozēti D apakšgrupā, kurā liepājniekiem konkurenci sastādīja SK "Pārgauja", "Minsk", "Tērvete" un "Roza Pezoti". "Roza Pezoti"gan pēdējā brīdī atteikušies piedalīties.

Turnīru FK "Kurši" iesāka ar ļoti pārliecinošu uzvaru pār Tērvetes florbolistiem – 8:1. Debiju šajā spēlē piedzīvoja divi spēlētāji, vārtsargs Ričards Prūsis, aizvadot teicamu spēli, un otrs debitants, kurš izcēlās ar vārtu guvumu bija Aivars Dēvics.

Nākošajā turnīra dienā liepājnieki aizvadīja divas spēles, pirmajā ar 8:0 sagraujot komandu no Minskas, bet otrajā spēlē liepājnieki sīvā cīņā pieveica pagājuša gada šī turnīra čempionus SK "Pārgauja" – 5:4.

Uzvara pār "Pārgaujas" komandu FK "Kuršiem" ļāva ierindoties pirmajā vietā grupā, līdz ar to cīņā par medaļām mūsējie devās no ceturtdaļfināla. Tur turnīra trešajā dienā pretī stājās Valmieras komandu, kuru pērn šajā turnīrā liepājnieki uzveica tieši ceturtdaļfinālalā.

Kad līdz spēles beigām bija palikušas vien 20 sekundes FK Kuršu komandas treneris Mārtiņš Krūms pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, lai pienācīgi sagatavotu savu komandu standarta situācijas izspēlei. Diemžēl liepājnieki nesapratās un to veiksmīgi izmantoja valmierieši, kuri sešas sekundes līdz spēles beigām panāca – 2:1. Ar šo sāpīgo zaudējumu mūsu komandai arī turnīrs noslēdzās. Kā vēlāk izrādījās Valmieras komanda triumfēja arī visā turnīrā, pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē.

Savos iespaidos par aizvadīto turnīru ar mums īsumā dalijās FK "Kuršu" komandas kapteinis – Kaspars Klamers. "Uzskatu, ka turnīru aizvadījām pietiekami labā līmenī. Kādam nepaveicās, un šoreiz tie bijām mēs. Prieks bija redzēt mūsu komandas pārākumu pret citām komandām fiziskajā ziņā, esam labi pastrādājuši. Katrā ziņā šajā turnīrā komandas spēle parādīja, ka esam uz pareizās takas. Liels prieks bija pavērot Latvian Open turnīra Elites grupas spēles, kur komandu meistarība bija ļoti augsta. Turpināsim trenēties un gatavoties gaidāmajai sezonai."