Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

FK "Kuršu" komandas kvartets dosies iekarot Grīziņu


atlikušas 250 zīmes


FK "Kuršu" komandas kvartets dosies iekarot Grīziņu

Otrdienā, 09. jūnijā, 2015 | BIRKAS: florbols , Kurši
Izdrukāt Ziņot

9.jūnijā vienā no aktīvākajiem Rīgas rajoniem Grīziņkalnā, norisinās "Ghetto Floorball " turnīrs, kurā piedalīsies visas "Elvi" florbola līgas spēlējošās komandas. Arī liepājnieki.

Šis "Ghetto Floorball" tematiskais turnīrs būs veltīts Latvijas Florbola Savienībai un tajā akcents būs likts uz florbola virslīgas komandu prasmēs un iemaņām. Turnīra mērķis bija pieaicināt ieinteresētās "Elvi" florbola līgas spēlējošās komandas, no kurām katra izveidotu 3 – 4 cilvēku komandu, tādējādi padarot šo pasākumā aizraujošāku un vēl kvalitatīvāku. Atsaucība no virslīgā spēlējošajām komandām bija ļoti pozitīva, tik pozitīva, ka savu dalību apstiprinājušas visas "Elvi" florbola līgas spēlējošās komandas.

Virslīgas klubi turnīru aizvadīs uz centrālā laukuma, aizvadot savstarpējās spēles, papildus vēlāk pieslēdzoties arī turnīra izslēgšanas spēlēm, tādā veidā cīnoties arī par uzvaru galvenajā turnīrā.

FK "Kuršu" komandu šajā turnīrā pārstāvēs Oskars Bergmanis, Kārlis Pupils, Edgars Freimanis un Ričards Dēvits. Lai arī komandas sastāvā ir gados jauni florbolisti, jaunieši ir apņēmušies pozitīvā gaisotnē aizvadīt veiksmīgu turnīru.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki