Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

FK "Liepāja" atkal zaudē un noslīd uz pēdējo vietu

atlikušas 250 zīmes

FK "Liepāja" atkal zaudē un noslīd uz pēdējo vietu (3)

Svētdienā, 12. maijā, 2019 | BIRKAS: futbols , FK Liepāja , virslīga
Izdrukāt Ziņot

Jūrmalas "Spartaks"  futbola virslīgas spēlē savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja "Liepāju". Uzvaras vārtus kompensācijas laika pēdējā minūtē guva Gabriels Šarpentjē, ziņo LETA.

Liepājas futbolisti uzvaras nav guvuši jau sešus mačus pēc kārtas. Desmit spēlēs mūsu futbolistiem tikai divi panākumi.

Šajā mačā lielāks pārsvars un vairāk iespēju bija liepājniekiem, taču viņi savas iespējas neizmantoja, turklāt labi "Spartaka" vārtos spēlēja Vitālijs Meļņičenko. Cīņas galvenie notikumi norisinājās spēles beigās, kad "Spartaka" vienība izrāva uzvaru.

Vispirms trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Jānis Ikaunieks pēc soda sitiena norībināja vārtu stabu. Savukārt kompensācijas laika pēdējā, trešajā, minūtē Viktors Ziemelis, cenšoties atspēlēt savam komandas biedram "Liepājas" rindās, atdeva bumbu Šarpentjē. Francūzis no centra līnijas aizskrēja viens pret pretinieku vārtsargu Valentīnu Raļkeviču, raidot bumbu tīklā.

Šī bija pirmā reize šosezon, kad jūrmalnieki kādu no savām konkurentēm uzņems uz dabīgā laukuma. Tikmēr "Liepāja" turpina slīpēt savu spēli slavenā Latvijas trenera Aleksandra Starkova vadībā. Viņš pie komandas stūres debitēja pagājušajā nedēļā, kad liepājnieki savā laukumā nospēlēja 0:0 ar RFS.

Pirmajā aplī "Spartaks" uzvarēja liepājniekus ar 1:0. Šobrīd gan Liepājas komandai ir neveiksmju josla, jo tā pie uzvaras iepriekšējo reizi tika 9.aprīlī, bet pēc tam piecos mačos iekrāti četri zaudējumi un divi neizšķirti.

Šīs kārtas izspēle noslēgsies pirmdien, kad "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" uzņems čempioni "Riga", bet šo kārtu izlaiž "Daugavpils".

Ar 11 spēlēs gūtiem 24 punktiem virslīgas vadībā šobrīd ir RFS, kam ar 22 punktiem desmit dueļos seko "Riga", trešā ar 16 punktiem desmit spēlēs ir "Daugavpils", bet ceturto vietu ar 14 punktiem deviņos mačos ieņem "Valmiera Glass"/ViA. Tālāk ar 13 punktiem 11 cīņās ir "Ventspils", "Jelgavas" un "Spartaka" komandas, astotā ar deviņiem punktiem 11 dueļos ir "Metta", bet pēdējo vietu ar astoņiem punktiem desmit mačos ieņem "Liepāja".