Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

HK "Liepāja" sezonu uzsāks ar jaunu vadību un treneriem


atlikušas 250 zīmes


HK "Liepāja" sezonu uzsāks ar jaunu vadību un treneriem (1)

Pirmdienā, 16. aprīlī, 2018 | BIRKAS: hokejs , HK Liepāja , Andrejs Žukovs , Oskars Mors , Mihails Vasiļonoks
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no facebook.com

Reorganizācija ir notikusi Liepājas hokejā. Jaunajā sezonā virslīgas čempionātā startēs HK "Liepāja", kuras dibinātāji ir Oskars Mors un Andrejs Žukovs, bet prezidents būs Mihails Vasiļonoks.

Hokeja kluba vadībā ir cilvēki gan ar pieredzi hokejā, gan uzņēmējdarbībā, kuru galvenais uzdevums ir turpināt jau tā stabilās hokeja tradīcijas Liepājā, informē HK "Liepāja" preses sekretāre Simona Laiveniece.

HK "Liepāja" ir Latvijas Hokeja federācijas biedrs ar balsstiesībām un ar mērķi nokomplektēt konkurētspējīgu komandu, balstoties uz Liepājas hokeja audzēkņiem.

HK "Liepāja" vadībai ir skaidri mērķi, uzdevumi un ceļš, kā tos sasniegt. Lai uzlabotu treniņu procesu, tiek domāts par treneru sastāvu. Ir uzrunāti vairāki talantīgi treneri, kuri varētu savu pieredzi izmantot HK "Liepāja". Sadarbība tiks veidota arī ar Liepājas Sporta spēļu skolas jaunajiem hokejistiem, lai nodrošinātu pēctecību un ļautu attīstīties jaunajiem sportistiem.

HK "Liepāja" dibinātājs Andrejs Žukovs uzsver: "Liepāja ir sporta pilsēta ar senām hokeja tradīcijām. Mūsu uzdevums ir šīs tradīcijas turpināt un stiprināt un veidot hokeja vēsturi Liepājā. Tāpēc, veidojot komandu, mēs balstīsimies vispirms uz tiem hokejistiem, kuri ir nākuši no Liepājas hokeja."


Sludinājums

Hmm
15:20 | 16/04/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Formaas prieksa jaliek lauvu, tik bez ta koka un nevajag likt taja ramii. Izskatas pec kolhoza. Musdienu dizains lauj uztaisit stiligu logo, lauvu visa auguma ar divam astem. Cerams ka treneri bus tiesam talantigi. Citadi nav jegas mainit

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki